Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Ronson wybuduje na Mokotowie kolejne osiedle mieszkaniowe

tagi tematyczne mieszkania Mokotów osiedle mieszkaniowe Ronson

Ronson zawarł umowy przedwstępne zakupu dwóch przylegających do siebie działek przy ulicy Jaśminowej na warszawskim Mokotowie. Na pozyskanym terenie deweloper planuje  zrealizować jeden z największych swoich projektów – osiedle mieszkaniowe, w ramach którego powstanie ponad 700 lokali.

Zakupione przez Ronsona działki mają łączną powierzchnię 118,4 tys. mkw. Na pozyskanym terenie deweloper zrealizuje inwestycję na ponad 50 000 mkw. PUM.
W ramach projektu powstanie miasteczko - osiedle o zróżnicowanej zabudowie – mieszkania, apartamenty, wille oraz pełna infrastruktura osiedlowa i tereny zieleni.

Sprawdź także: Mieszkania na sprzedaż na Mokotowie, najnowsze ogłoszenia

Zakup przez firmę Ronson terenu na Mokotowie wpisuje się w strategię realizacji inwestycji w lokalizacjach położonych w dobrze skomunikowanych i zielonych terenach dzielnic blisko centrum Warszawy. Na Mokotowie deweloper realizuje już projekt Sakura, a niedługo uruchomiona zostanie inwestycja przy ul. Magazynowej. Projekt przy ul. Jaśminowej ma znacząco rozbudować i uatrakcyjnić ofertę Ronsona.

Działka przy ulicy Jaśminowej to prestiżowa, cicha lokalizacja, w pobliżu ulic Idzikowskiego i Puławskiej, otoczona nowoczesnymi apartamentami oraz terenami zieleni. Położona jest z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dostępem do pełnej infrastruktury miasta oraz rozbudowanego systemu komunikacji (metro tramwaje, autobusy).

autor: Źródło: NBS Communications

aktualizacja: 29.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.