Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Rusza sprzedaż apartamentów Wiślany Brzeg w Ustroniu

tagi tematyczne apartamenty Wiślany Brzeg, Stark Development Ustronie
Rusza sprzedaż apartamentów „Wiślany Brzeg” w Ustroniu
Rusza sprzedaż apartamentów „Wiślany Brzeg” w Ustroniu

Stark Development S.A., jeden z krajowych liderów w segmencie budowy luksusowych apartamentów i mieszkań o wysokim standardzie typu second home, rozpoczyna sprzedaż apartamentów „Wiślany Brzeg” w Ustroniu.

W dwukondygnacyjnym budynku z poddaszem użytkowym znajduje się osiem apartamentów o podwyższonym standardzie. Parter to cztery lokale o powierzchni 43 mkw., które połączone są z dodatkowym pomieszczeniem rekreacyjno-sportowym (każde z nich ma ok. 53 mkw.) Natomiast piętro to cztery dwupoziomowe apartamenty o metrażu 102 mkw. (drugi poziom stanowi użytkowe poddasze).

Otoczony zielenią apartamentowiec został wybudowany na działce o powierzchni 12 arów w uzdrowiskowej dzielnicy Ustroń-Polana. Atutem lokalizacji jest bezpośredni dostęp do Wisły i widok na Czantorię. Apartamenty „Wiślany Brzeg” powinny w szczególności zainteresować miłośników przyrody i wielbicieli aktywnego wypoczynku. Lokalizacja umożliwia łatwy dostęp do centrum miasta, a także do wyciągów narciarskich i tras turystycznych (np. na górę Równicę). W pobliżu znajduje się 6 kompleksów sanatoryjnych, w których można korzystać z szerokiej gamy zabiegów, takich jak kąpiele solankowe. Dogodną komunikację zapewnia pobliska stacja kolejowa. Miejsce stanowi również świetną bazę wypadową do Czech i na Słowację (m.in. do aquaparków i popularnych źródeł termalnych).

Cena metra kwadratowego wynosi 6000 zł brutto. Apartamenty będą sprzedawane w standardzie deweloperskim. Oddanie budynku do użytku planowane jest na grudzień 2008 roku.

Ogłoszenia: domy na sprzedaż, Ustroń

autor: opracował: ak

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.