Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Rusza sprzedaż soft loftów Woronicza Qbik

tagi tematyczne Ghelamco Residential Lofty Warszawa mieszkania Mokotów Woronicza Qbik
Rusza sprzedaż soft loftów
Rusza sprzedaż soft loftów

Developer Ghelamco Residential rozpoczął sprzedaż soft loftów w inwestycji Woronicza Qbik.

Projekt pierwszych w Polsce soft loftów powstanie u zbiegu ulic Woronicza i Racjonalizacji w Warszawie. Woronicza Qbik to nietypowy projekt skierowany do osób ceniących nowoczesne rozwiązania oraz niekonwencjonalną architekturę i lokalizację. Inwestycja wyróżnia się odważną i nowoczesną formą. Zgodnie z założeniami stylistyki loftów dwupoziomowe mieszkania w Woronicza Qbik charakteryzować będzie przede wszystkim przestrzeń. Zaplanowana wysokość apartamentów to 5,6 m, dodatkowo projekt przewiduje bardzo duże okna i proste formy we wnętrzach. W inwestycji znajdą się także mieszkania jednopoziomowe, każde z przestronnym tarasem lub balkonem.

Deweloper wybuduje 370 mieszkań o bardzo zróżnicowanym metrażu - od 36 do 200 mkw. Klienci będą mogli kupić lokale w stanie surowym lub wybrać jedną z trzech propozycji wykończenia mieszkań: hard loft, soft loft lub apartamentowy. Hard loft będzie najbardziej industrialny, przeznaczony dla zwolenników wyrazistego, przemysłowego stylu - betonowych ścian i podłóg. Soft loft to kompromis pomiędzy surowością loftu a cieplejszymi akcentami. Wykończenie apartamentowe wyróżnią funkcjonalność i nowoczesność idealnie wpasowane stylem w niekonwencjonalną bryłę budynku. Każde z mieszkań będzie wyposażone w infrastrukturę przygotowaną do montażu „inteligentnego systemu” pozwalającego na zdalne zarządzanie mieszkaniem.

Pod budynkiem przewidziano dwupoziomowy garaż. Dodatkowo planowana jest całodobowa ochrona oraz udogodnienia dla mieszkańców typu fitness club i restauracja. Wewnętrzne patio ma być - podobnie jak cały budynek - przykładem nietypowego, odważnie zaprojektowanego ogrodu.

Rozpoczęcie budowy planowane jest na III kwartał 2008 roku. Ceny mieszkań będą się wahać od 8.700 do 16.500 zł za mkw.

Ogłoszenia: mieszkania na sprzedaż, Warszawa Mokotów

autor: opracował: ak

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.