Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Białołęka - ruszyła budowa Lewandów Park II

tagi tematyczne J.W. Construction Lewandów Park mieszkania Białołęka
Ruszyła budowa Lewandów Park II
Ruszyła budowa Lewandów Park II

J.W. Construction Holding rozpoczął budowę drugiego etapu inwestycji Lewandów Park. Osiedle powstanie na Białołęce i będzie liczyło ponad 1900 mieszkań.

Budowa pierwszego etapu inwestycji rozpoczęła się w marcu. Osiedle zlokalizowane jest na terenach Białołęki, przy ul. Głębockiej. W pierwszym etapie powstanie ponad 600 lokali mieszczących się w piętnastu trzy- i czterokondygnacyjnych budynkach.
Prace budowlane w drugim etapie ruszyły w maju. Lewandów Park II to prawie 1300 mieszkań w 33 czterokondygnacyjnych budynkach z garażami podziemnymi. Kondygnacja garażowa będzie wyniesiona lekko ponad teren – w budynkach zaplanowano wysoki parter. Lokale – od kawalerek po mieszkania trzypokojowe – będą miały balkony oraz loggie. Osiedle zostanie ogrodzone.

Mieszkania można nabyć korzystając z atrakcyjnych systemów płatności 10/90 oraz 20/80. Oznacza to, że klient płaci 10% wartości mieszkania przy podpisaniu umowy, a pozostałą kwotę reguluje dopiero przy odbiorze kluczy. W zależności od sposobu finansowania ceny wahają się od 6500 do 7200 zł za metr kwadratowy. Najmniejsze kawalerki mają powierzchnię 29 mkw., natomiast największe, trzypokojowe mieszkania – 57,5 mkw.
Cała inwestycja licząca 1905 mieszkań, ma zostać oddana w ciągu 24 miesięcy od rozpoczęcia prac budowlanych. Generalnym wykonawcą będzie J.W. Construction S.A., spółka budowlana  wydzielona ze struktury Holdingu.

Ogłoszenia: mieszknia na sprzedaż, Warszawa Białołęka

autor: opracował: ak

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.