Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowe domy. Ruszyła budowa Oazy Kampinos

tagi tematyczne Oaza Kampinos Puszcza Kampinoska UBM Warszawa
Ruszyła budowa Oazy Kampinos
Ruszyła budowa Oazy Kampinos

UBM rozpoczął budowę I etapu prestiżowego projektu deweloperskiego – Oazy Kampinos. Inwestycja obejmuje budowę domów jednorodzinnych oraz bliźniaczych.

Zaprojektowane przez Zespół Architektów UBM proekologiczne domy o podwyższonym standardzie powstaną w bliskim sąsiedztwie Puszczy Kampinoskiej. Realizację projektu podzielono na IV etapy. W I z nich powstanie 49 domów o metrażu od 196 do 232 mkw. Każdy z nich będzie zlokalizowany na zadrzewionej działce o powierzchni od 8 do 16 arów. Pierwsze domy mają być gotowe już jesienią 2009 r.

Ponadto na terenie inwestycji znajdą się tereny rekreacyjne: park z dwupoziomowym stawem, korty tenisowe, fitness club, place zabaw dla najmłodszych oraz budynek komercyjny.

Deweloper gwarantuje swoim klientom wysoki standard wykończenia. Wraz z zakupem proekologicznego domu w Oazie Kampinos nabywca otrzyma między innymi: wysokiej jakości okna w drewnianej stolarce z żaluzjami, kamienne parapety, a przede wszystkim najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne - systemy solarne. Na życzenie klienta deweloper proponuje też wykończenie domu „ pod klucz”.

Oaza Kampinos wyróżnia się spośród innych projektów deweloperskich przede wszystkim swoją lokalizacją. Projekt został idealnie wkomponowany w krajobraz Puszczy Kampinoskiej. Bliski kontakt z naturą oraz łatwy i szybki dojazd do centrum Warszawy czynią tę inwestycję unikatową.

autor: opracował: mz

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.