Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Warszawa - ruszyła budowa osiedla Wola Prestige

tagi tematyczne Home Invest osiedle Wola Prestige
Ruszyła budowa osiedla Wola Prestige
Ruszyła budowa osiedla Wola Prestige

25 września b.r. odbyła się ceremonia podpisania aktu erekcyjnego i wmurowania kamienia węgielnego pod budowę osiedla Wola Prestige, realizowanego przez Home Invest w Warszawie.

Osiedle Wola Prestige powstanie na warszawskiej Woli, przy ulicy Jana Kazimierza. Inwestycja składać się będzie z trzech budynków od 5 do 9 pięter. Cały projekt przewiduje wybudowanie 547 mieszkań. Do każdego mieszkania przewidziany został balkon, loggia, taras lub ogródek. Dodatkowo lokale usytuowane na parterze będą miały trzy metry wysokości. Na terenie osiedla zaplanowano zielony, wewnętrzny dziedziniec z elementami małej architektury oraz plac zabaw. Na parterze budynków znajdą się lokale handlowo-usługowe. Na najniższej kondygnacji powstanie podziemny parking z kontrolą dostępu. Inwestycja zostanie ogrodzona a całość będzie całodobowo chroniona i monitorowana.

Jak podkreśla Grzegorz Barbachowski, prezes Home Invest – Wola Prestige  to nowoczesna inwestycja powstająca w miejscu gdzie kiedyś znajdowały się stare niszczejące budynki i zabudowania przemysłowe. W najbliższym czasie wygląd tej części dzielnicy diametralnie się zmieni ponieważ na terenie Woli prowadzonych jest obecnie wiele inwestycji mieszkaniowych.

Cena za metr kwadratowy kształtuje się w przedziale od 7 400 zł do 9 900 zł, za miejsce postojowe w garażu podziemnym trzeba będzie zapłacić ponad 34 tys. złotych. Realizacja pierwszego etapu inwestycji przewidziana jest na koniec 2009r. wówczas do użytku zostanie oddanych 161 mieszkań o powierzchni od 40 do 130 mkw.

Ogłoszenia: mieszkania, Warszawa Wola

autor: źródło: Home Invest

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.