Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Ruszyła sprzedaż Oazy Kampinos

tagi tematyczne domy jednorodzinne Oaza Kampinos Puszcza Kampinoska UBM
Ruszyła sprzedaż Oazy Kampinos
Ruszyła sprzedaż Oazy Kampinos

UBM rozpoczął sprzedaż domów jednorodzinnych w okolicach Puszczy Kampinoskiej.

Oaza Kampinos to prestiżowa inwestycja realizowana na podstawie projektu proekologicznych domów autorstwa Zespołu Architektów UBM. Na 32-hektarowej działce powstanie 209 domów jednorodzinnych i bliźniaczych o powierzchniach od 176 do 232 mkw. Wszystkie domy będą miały podwyższony standard. Przy ich budowie zostaną zastosowane technologie i rozwiązania, mające na celu ograniczenie zużycia energii. W I etapie zaplanowano wybudowanie 49 domów. Każdy z nich powstanie na zadrzewionej działce o powierzchni od ok. 800 do 1600 mkw. Na terenie inwestycji znajdą się m.in. place zabaw dla dzieci, przedszkole, budynek komercyjny, fitness club oraz korty tenisowe.

Projekt Oaza Kampinos z pewnością posłuży zwiększeniu świadomości w wykorzystaniu niekonwencjonalnych źródeł energii. Już teraz, przy stale rosnących kosztach energii, sprawa ogrzewania budynków i ciepłej wody ma zasadnicze znaczenie dla osób kupujących mieszkania i domy.

UBM planuje sfinalizować projekt do końca roku 2012.

autor: opracował: r.

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.