Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Ruszyła sprzedaż Osiedla Harmonium w Konstancinie-Jeziornie

tagi tematyczne bliźniak deweloperzy mazowieckie dewelopr Konstancin Jeziorna domy jednorodzinne domy Konstancin Konstancin-Jeziorna nowe domy osiedle domów Konstancin Osiedle Harmonium SJM SJM Investment
Osiedle Harmonium, Konstancin-Jeziorna
Osiedle Harmonium, Konstancin-Jeziorna

Deweloper SJM Investment 2009 wybuduje w Konstancinie Osiedle Harmonium. W pierwszej fazie inwestycji powstanie 28 domów w zabudowie bliźniaczej. Budowa rozpoczęła się na początku 2010 roku, a wstępna data jej ukończenia to drugi kwartał 2012 r.

Osiedle Harmonium zlokalizowane jest w podwarszawskiej miejscowości Konstancin-Jeziorna, pomiędzy ulicami Warszawską i Wczasową. W najbliższym otoczeniu znajduje się Ogród Botaniczny w Powsinie oraz Las Kabacki

Deweloper oferuje domy o powierzchniach od 188 do 287 mkw. Do ich wykończenia zostaną wykorzystanie materiały budowlane wysokiej klasy, w tym naturalne drewno oraz kamień. Każdy dom będzie miał własny ogród oraz podziemny garaż. Ceny rozpoczynają się od 1,5 mln PLN za nieruchomość i obejmują wszystkie powyższe udogodnienia.

Domy na sprzedaż, Konstancin-Jeziorna

Projekt został przygotowany przez renomowane, izraelskie Biuro DKA Designers we współpracy z architektem Rafałem Mazurem. Zgodnie z koncepcją, w każdym domu na parterze znajdzie się przestronny taras z wyjściem na ogród, kuchnia oraz łazienka. Na piętrze zostaną zlokalizowane sypialnie, garderoby oraz dodatkowe łazienki. W piwnicy znajduje się garaż z miejscem na dwa samochody oraz pomieszczenia gospodarcze. Wszystkie domy będą ogrodzone, a osiedle chronione 24 godziny na dobę. Na terenie osiedla umiejscowione zostaną również place zabaw dla dzieci i alejki spacerowe – mówi Hanna Piórkowska, Dyrektor Operacyjny z SJM Investment 2009.

Pierwsi klienci, którzy zakupią dom w ramach realizowanego obecnie etapu, otrzymają system Smart Home zainstalowany za darmo. Umożliwia on m.in. kontrolowanie natężenia światła oraz poziomu temperatury w całym domu, za pomocą pilota.

Pierwsza faza inwestycji Harmonium, obejmująca łącznie 28 domów w zabudowie bliźniaczej, jest realizowana na terenie o powierzchni 4 ha. Aktualnie w sprzedaży dostępne jest 16 lokali z pierwszego etapu. Budowa rozpoczęła się na początku 2010 roku, a wstępna data zakończenia to drugi kwartał 2012.

Osiedle Harmonium, Konstancin-Jeziorna
Osiedle Harmonium, Konstancin-Jeziorna
Osiedle Harmonium, Konstancin-Jeziorna
Osiedle Harmonium, Konstancin-Jeziorna

autor: Źródło: Core PR

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.