Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Ruszyła sprzedaż mieszkań kolejnego etapu Osiedla Wilno

tagi tematyczne deweloperzy Warszawa Dom Development inwestycje mieszkaniowe mieszkania Targówek mieszkania Warszawa mieszkanie od dewelopera nowe osiedla Warszawa osiedle Sawicz Osiedle Wilno sprzedaż mieszkań zakup mieszkania
Osiedle Wilno, rejon Sawicz
Osiedle Wilno, rejon Sawicz

Dom Development S.A. rozpoczął budowę oraz sprzedaż mieszkań w trzech kolejnych budynkach osiedla Wilno. Inwestycja realizowana jest w rejonie ul. Bukowieckiej 37, w pobliżu ul. Klukowskiej na warszawskim Targówku Elsnerowie, w bliskim sąsiedztwie Zacisza.

W nowo wprowadzonej ofercie znajdzie się kolejnych 117 mieszkań, co oznacza, że łącznie liczba mieszkań w budowie na tym osiedlu wynosi obecnie 331. Najmniejsze mieszkanie to lokal jednopokojowy o powierzchni 31,1 mkw., a największe to trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68,9 mkw. Przedział cenowy mieszkań będzie kształtował się od 6120 do 6859 zł/mkw.

Mieszkania na Targówku w Warszawie

Pod obecnym etapem inwestycji znajdzie się 1-poziomowa hala garażowa, do której będą zjeżdżały windy bezpośrednio z pięter mieszkalnych. Przewidziano w niej w sumie 126 miejsc garażowych w cenie 28280 zł. Dodatkowo w hali garażowej oraz na piętrach zaplanowano ogółem 28 komórek lokatorskich w cenie 6100 zł.

W rejonie osiedla Wilno o nazwie Sawicz powstaną również lokale usługowe, których cena będzie wynosiła 10460 zł brutto za mkw.

Wszystkie mieszkania na osiedlu Wilno dostępne są w programie Rodzina na swoim. Klienci mają również możliwość skorzystania z porady kredytowej pracowników Działu Doradztwa Kredytowego Dom Development.

Mieszkania wybudowane w pierwszej fazie II etapu (rejon osiedla Sawicz) zostaną przekazane do użytku w IV kwartale 2012 roku.

Autorem projektu osiedla Wilno jest pracownia Hermanowicz Rewski Architekci, natomiast generalnym wykonawcą pierwszych budynków firma Erbud S A.

autor: Źródło: M+G

aktualizacja: 05.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.