Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Scandinavian House- mieszkania w Wilanowie

tagi tematyczne Miasteczko Wilanów mieszkania Wilanów Scandinavian House Sjaelso
Scandinavian House w Wilanowie
Scandinavian House w Wilanowie

Sjaelso - lider skandynawskiego rynku deweloperskiego - rozpoczyna budowę osiedla mieszkaniowego na terenie warszawskiego Miasteczka Wilanów.

Luksusowe osiedle o nazwie Scandinavian House będzie liczyło ponad 500 mieszkań. Osiedle zaprojektowane zostało zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze. Wśród realizacji powstających w Miasteczku Wilanów będzie wyróżniał je m.in. kształt sześciennej bryły utworzony przez poszczególne budynki oraz duże okna gwarantujące doskonałe doświetlenie pomieszczeń i poczucie przestrzeni. Deweloper planuje wkomponować swój projekt mieszkaniowy w nowoczesną infrastrukturę zagospodarowania przestrzeni miejskiej, która powstaje w tej części Warszawy.

Kompleks budynków zlokalizowany będzie nieopodal głównego traktu spacerowo-komunikacyjnego Miasteczka Wilanów, jakim jest Oś Królewska. W planach architektonicznych zaprojektowano także tereny zielone: duże trawniki, alejki i krzewy.

Ostatnie piętra inwestycji przeznaczone będą na luksusowe apartamenty typu penthouse o powierzchni do 128 mkw., z dużymi tarasami  i balkonami. Metraż pozostałych mieszkań jest zróżnicowany: od 50 do 85 mkw. Cena metra kwadratowego wynosi od 8500 zł. Sprzedaż rozpocznie się 5 kwietnia br.

Ogłoszenia: mieszkania na sprzedaż, Warszawa Wilanów

autor: opracował: ak

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.