Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Serocka 25 – nowe mieszkania w Warszawie

tagi tematyczne , deweloperzy Warszawa mieszkania na sprzedaż mieszkania Praga Południe mieszkanie od dewelopera Warszawa nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie nowe mieszkania Warszawa Serocka 25 Tryboń
Serocka 25
Serocka 25

Przy ulicy Serockiej 25, na warszawskiej Pradze realizowany będzie kolejny projekt, przygotowany przez firmę Projektowanie i Powiernictwo Inwestycyjne Tryboń sp. z o.o.

Serocka 25 to czterokondygnacyjny budynek mieszkalny z częścią usługową i podziemnym garażem. Zaplanowano 18 mieszkań o metrażu od 40 do 126 mkw., z możliwością łączenia lokali. Ceny zróżnicowane będą w zależności od położenia mieszkań i wahać się będą od 8440 do 8700 zł za mkw. Mieszkania na czwartym piętrze będą miały tarasy. W budynku zaprojektowano także 3 lokale usługowe od 21,70 do 76,80 m2. Ich ceny uzależnione będą od wielkości – od 10 do 12 tys zł.

Prace budowlane ruszą w maju br. Generalnym wykonawcą stanu surowego zamkniętego jest firma MagBud. Oddanie inwestycji do użytku zaplanowano na wiosnę 2012 r.

autor: Źródło: PPI Tryboń sp. z o.o.

aktualizacja: 12.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.