Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

SGI Baltis rozpoczyna inwestycję mieszkaniową w Poznaniu

tagi tematyczne mieszkania Poznań SGI Baltis
Osiedle mieszkaniowe w Poznaniu, ul. Zawady
Osiedle mieszkaniowe w Poznaniu, ul. Zawady

Firma deweloperska SGI Baltis specjalizująca się w budowie mieszkań, apartamentów i biurowców, rusza z pierwszą inwestycją w Poznaniu. Między ul. Zawady i Chlebową powstanie nowoczesne osiedle mieszkaniowe o całkowitej powierzchni blisko 18 000 mkw. Planowane ukończenie inwestycji przewidziano na koniec 2012 roku.

Osiedle składać się będzie z dwóch 5-piętrowych budynków. Do dyspozycji mieszkańców oddanych zostanie 216 mieszkań o zróżnicowanej wielkości od 45 do 90 mkw. oraz taka sama liczba miejsc parkingowych zlokalizowanych w podziemnych kondygnacjach oraz na terenie osiedla. W budynkach znajdą się także piwniczki lokatorskie.

Wewnątrz osiedla powstanie otoczony zielenią teren wypoczynkowy z placem zabaw i ławkami. Niedaleko osiedla znajduje się przedszkole, gimnazjum, szkoła muzyczna, biblioteka oraz liczne lokale usługowe i sklepy (m.in. Galerie Malta, Plaza i Pestka).

Poznań Nowe Miasto, najnowsze ogłoszenia sprzedaży mieszkań >>

Osiedle usytuowane jest w sąsiedztwie spokojnej rzeczki Cybina – dopływu Warty – oraz rozległych terenów zielonych. Możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu zapewniają zlokalizowane w niedalekiej odległości parki, m.in. Cytadela, nad Wartą i Tysiąclecia. Aktywni Poznaniacy będą zaś mogli skorzystać z pobliskich kortów tenisowych, pływalni, hali sportowej lub znajdującego się nieopodal pola golfowego. Dodatkową atrakcją jest bliskość Ostrowa Tumskiego, jedynej wyspie na Warcie w granicach administracyjnych Poznania.

Autorem koncepcji projektu jest Autorska Pracownia Architektoniczna Hanny i Marka Bieńkowskich z Poznania.

Osiedle mieszkaniowe w Poznaniu, ul. Zawady
Osiedle mieszkaniowe w Poznaniu, ul. Zawady
fot.: Źródło: On Board Public Relations

autor: Źródło: On Board Public Relations

aktualizacja: 06.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.