Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

SGI Baltis rozpoczyna realizację kolejnych inwestycji

tagi tematyczne Gorzów Wielkopolski Łódź SGI Baltis Szczecin

Mimo okresowych zmian na rynku nieruchomości firma SGI Baltis przystępuje do realizacji nowych inwestycji mieszkaniowych które będą oddawane do użytku w perspektywie dwuletniej. Nowe osiedla powstaną w Łodzi, w Gorzowie Wielkopolskim i Szczecinie.

Z obserwacji dewelopera wynika, że klienci coraz chętniej kupują mieszkania w inwestycjach już zaawansowanych. Dlatego firma zdecydowała się na budowę nowych projektów, uwzględniając przy tym fakt, że część lokali zostanie sprzedana w okresie oddawania danej inwestycji do użytku. 

Wszystkie trzy projekty, których budowę SGI rozpoczęła w ostatnim czasie – Kolorowe Osiedle w Gorzowie Wielkopolskim, inwestycja przy ulicy Świtezianki w Łodzi oraz apartamenty przy Alei Krakowskiej w Szczecinie – powstają w wysokim standardzie i spełniają wymóg przyjaznej architektury, a także funkcjonalnej aranżacji przestrzeni wokół i wewnątrz budynków. Są także w pełni dostosowane do standardów rodzinnej zabudowy. Spośród trzech nowych inwestycji mieszkaniowych firma uruchomiła dotychczas sprzedaż apartamentów w Szczecinie, gdzie w centrum miasta – między ulicami Krakowską i Europejską – firma rozpoczęła budowę nowoczesnego i kameralnego osiedla.

Kolorowe Osiedle między ulicami  Niepodległości i Grabskiego w Gorzowie Wielkopolskim to nowoczesny, rodzinny zespół mieszkaniowy, który powstaje w zacisznej
i przyjaznej okolicy, dobrze skomunikowanej z centrum miasta. O zaletach inwestycji decydują niewielka liczba kondygnacji, wysoki standard wykończenia mieszkań oraz ciekawa  i nowoczesna kolorystyka fasady budynków. W I kwartale 2010 roku planowane jest oddanie do użytku pierwszych 120 mieszkań.

Osiedle przy ulicy Świtezianki w Łodzi będzie się składać ze 121 mieszkań. Inwestycja wyróżnia się umiejętnym połączeniem tradycyjnej formy architektonicznej z nowoczesnymi elementami wykończenia. Czteropiętrowy budynek w kształcie litery „C”, wykonany zostanie w tradycyjnej technologii murowanej z cegły mineralnej, z wykorzystaniem trwałych i przyjaznych dla zdrowia materiałów. Zakończenie budowy planowane jest na I kwartał 2010 roku.

Apartamenty między ulicami Krakowską i Europejską w Szczecinie powstają w centrum miasta, w pobliżu licznych terenów zielonych. Osiedle składa się z ośmiu kameralnych dwu- i trzypiętrowych budynków, nawiązujących do zalet niskiej, głównie jednorodzinnej lokalnej zabudowy. Wewnątrz budynków zastosowany zostanie galeriowy układ klatek schodowych, co pozwoli na niestandardowe rozwiązania przy podziale przestrzeni zarówno w częściach wspólnych budynków, jak i wewnątrz mieszkań. Pierwsze apartamenty zostaną oddane do użytku pod koniec 2009 roku.

autor: opracował: as

aktualizacja: 16.06.2009

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.