Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Skanska wybuduje osiedle mieszkaniowe w Warszawie

tagi tematyczne deweloper mieszkania Praga-Południe nowe mieszkania osiedle mieszkaniowe Park Ostrobramska Skanska Skanska Residential Development Poland
Osiedle mieszkaniowe Park Ostrobramska w Warszawie
Osiedle mieszkaniowe Park Ostrobramska w Warszawie

Park Ostrobramska to pierwsze osiedle mieszkaniowe, które zrealizuje w Warszawie spółka Skanska Residential Development Poland. Na 7-hektarowej działce powstanie 1600 mieszkań zaprojektowanych i zrealizowanych zgodnie z proekologicznymi standardami.

Osiedle mieszkaniowe Park Ostrobramska powstanie na terenie prawobrzeżnej Warszawy, przy jednej z głównych ulic dzielnicy Praga-Południe. W sąsiedztwie inwestycji jest dobrze rozwinięta infrastruktura miejska – duże centrum handlowe, szkoły, przedszkola, przychodnie i sklepy.
Deweloper kładzie duży nacisk na proekologiczne rozwiązania, które zostaną wdrożone na osiedlu: infrastruktura promująca ruch pieszy i rowerowy, nowoczesne rozwiązania energooszczędne, miejsca do ładowania samochodów napędzanych energią elektryczną.
Sprzedaż mieszkań osiedla Park Ostrobramska już ruszyła. Średnia cena za metr kwadratowy wynosi 7000 zł.

Sprawdź także: mieszkania na sprzedaż, Warszawa, Praga-Południe

Osiedle mieszkaniowe Park Ostrobramska w Warszawie
Osiedle mieszkaniowe Park Ostrobramska w Warszawie
fot.: Skanska
Osiedle mieszkaniowe Park Ostrobramska w Warszawie
Osiedle mieszkaniowe Park Ostrobramska w Warszawie
fot.: Skanska

Skanska działa w Polsce już od lat 70-tych i specjalizuje się w obszarach generalnego wykonawstwa największych projektów inwestycyjnych w całym kraju - Skanska S.A. Firma działa także jako deweloper na rynku powierzchni biurowych – Skanska Property Poland. Nowo powołana spółka Skanska Residential Development Poland będzie zajmowała się działalnością deweloperską.

 – Spółka Skanska Residential Development Poland bazuje na 125-letnim doświadczeniu koncernu, łącząc je z innowacyjnym, wywodzącym się ze skandynawskich korzeni sposobem myślenia o przestrzeni, zgodnie z którym funkcjonalność, estetyka i szacunek do natury zawsze powinny iść ze sobą w parze – mówi Michał Melaniuk, vice prezes spółki. – Aktualna sytuacja, wywołana kryzysem finansowym, nie rozpieszcza deweloperów. Jednak rynek sprzyja obecnie firmom takim jak nasza, doświadczonym i posiadającym mocne zaplecze finansowe – dodaje.

Projekty Skanska uwzględniają proekologiczne standardy, potwierdzone między innymi prestiżowymi certyfikatami GreenBuilding przyznawanymi przez Komisję Europejską oraz LEED Platinum i Gold nadawanymi przez U.S. Green Building Council.

autor: Źródło: PR Premium

aktualizacja: 29.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.