Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Sobienie Królewskie Golf & Country Club

tagi tematyczne Golf & Country Club Sobienie Królewskie Włodarzewska
Sobienie Królewskie Golf & Country Club
Sobienie Królewskie Golf & Country Club

W odległości trzydziestu kilometrów od Warszawy powstaje luksusowa inwestycja Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Przy polu golfowym deweloper wybuduje osiedle komfortowych domów jednorodzinnych.

Inwestycja zlokalizowana jest na terenie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Sobienie Jeziory.
Osiedle składać się będzie z 80 wolno stojących domów jednorodzinnych, położonych w pobliżu 18-dołkowego pola golfowego. Deweloper – Włodarzewska S.A. zaprasza do odwiedzenia pierwszego domu pokazowego.
Głównym atutem kompleksu ma być atrakcyjna lokalizacja zapewniająca komfortowy wypoczynek w miejscu zamieszkania oraz usytuowanie nieopodal lądowiska dla samolotów. Propozycja dewelopera skierowana jest nie tylko do osób, które pragną uciec od miejskiego gwaru, ale również do wszystkich, którzy cenią aktywny wypoczynek, ponieważ na terenie inwestycji znajdzie się kompleks sportowo-wypoczynkowy, profesjonalne korty tenisowe, stajnie, ośrodek SPA, hotel oraz profesjonalne pole golfowe.

Deweloper oferuje klientom ponad 80 domów jednorodzinnych typu bungalow o powierzchni 217 i 258 mkw., spełniających wymogi zarówno domów letniskowych, jak i miejsc całorocznego zamieszkania. Ceny nieruchomości  są zróżnicowane w zależności od lokalizacji względem pola golfowego.
Zaprojektowane przez angielską pracownię architektoniczną Ford Golf Design pole golfowe o podwyższonej skali trudności zostanie wkomponowane w infrastrukturę czynnego już lądowiska dla samolotów turystycznych. Kolejnym atutem będzie - mieszczący się w XIX-wiecznym pałacyku w Sobieniach Szlacheckich - ośrodek SPA. Z zabiegów pielęgnacyjnych w stylowych wnętrzach będą mogli korzystać mieszkańcy i goście wypoczywający w kompleksie Sobienie Królewskie. Na terenie inwestycji powstanie też hotel z ponad 180 miejscami noclegowymi. Projekt całego osiedla przygotowała pracownia architektoniczna SDA Szcześniak–Denier Architekci.
Zakup luksusowych, komfortowo i funkcjonalnie zaprojektowanych domów z rozwiniętą infrastrukturą może być dobrą inwestycją, szczególnie w obecnej sytuacji rynkowej. Są one bowiem uznawane przez ekspertów finansowych za alternatywną lokatę kapitału w stosunku do nieprzewidywalnej giełdy.

autor: opracował: ak
zdjęcia: Włodarzewska S.A.

aktualizacja: 13.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.