Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Sobienie Królewskie Golf & Country Club

tagi tematyczne domy Sobienie Sobienie Jeziory Sobienie Królewskie Golf & Country Club Włodarzewska SA
Sobienie Królewskie Golf & Country Club
Sobienie Królewskie Golf & Country Club

Włodarzewska SA rozpoczyna realizację luksusowego osiedla, zlokalizowanego w miejscowości Sobienie Jeziory, w sąsiedztwie 18-dołkowego pola golfowego, kortów tenisowych, ośrodka spa, hotelu oraz lotniska dla samolotów turystycznych.

Głównym atutem kompleksu – Sobienie Królewskie Golf & Country Club – będzie atrakcyjna lokalizacja zapewniająca komfort i wypoczynek. Propozycja dewelopera skierowana jest nie tylko do golfistów, ale i do osób szukających atrakcyjnego miejsca zamieszkania blisko miasta. Oddalona od Warszawy zaledwie o 30 km inwestycja, położona w bezpośredniej okolicy nowego, profesjonalnego pola golfowego, to miejsce długo oczekiwane przez miłośników golfa, ale też prawdziwy rarytas dla inwestorów.

Deweloper oferuje klientom ponad 80 domów jednorodzinnych typu bungalow o powierzchni 217 mkw. i 258 mkw., mogących pełnić funkcję zarówno domów letniskowych, jak i miejsc całorocznego wypoczynku. Dodatkowo powstanie 190 apartamentów o powierzchni od 50 mkw. Rozbudowana infrastruktura osiedla zapewni bezpośredni dojazd do każdego domu estetycznie wykonanymi, szerokimi uliczkami.

To, co wyróżnia inwestycję Sobienie Królewskie Golf & Country Club od innych osiedli budowanych pod Warszawą, to sąsiedztwo pola golfowego o podwyższonej skali trudności, zaprojektowane przez angielską pracownię Ford Golf Design, które znajdzie się w pobliżu czynnego już lądowiska dla samolotów turystycznych. Dzięki takiemu rozwiązaniu mieszkańcy osiedla oraz goście korzystający z obiektów hotelowych i rekreacyjnych będą mogli w szybki i wygodny sposób dotrzeć do kompleksu niewielkim samolotem. Kolejnym atutem będzie mieszczący się w XIX-wiecznym pałacyku w Sobieniach Szlacheckich ośrodek spa. Natomiast hotel z ponad 180 miejscami noclegowymi będzie stanowił doskonałe uzupełnienie nowej inwestycji.

Projekt przygotowany został przez renomowaną pracownię architektoniczną SDA Szcześniak – Denier Architekci. Doskonały design, nowoczesne materiały wykorzystane do realizacji inwestycji, pastelowa kolorystyka – wszystko to w połączeniu z atrakcyjnym przyrodniczo miejscem stworzy mieszkańcom atmosferę zacisznej enklawy. Domek pokazowy osiedla Sobienie Królewskie będzie można oglądać już w maju bieżącego roku, a na urlop połączony z grą w golfa na 18-dołkowym polu będzie można się wybrać już za dwa lata.

autor: opracował: ak

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.