Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle Leśne na Bemowie. Specjalna oferta Acciony

tagi tematyczne Acciona Nieruchomości Bemowo Osiedle Leśne Warszawa
Specjalna oferta Acciony
Specjalna oferta Acciony

Wszyscy klienci, którzy zakupią mieszkanie na Osiedlu Leśnym na warszawskim Bemowie, będą mogli wybrać do swoich kuchni sprzęt AGD o wartości 20 000 zł.

Od listopada każdy nowy klient Osiedla Leśnego będzie mógł wyposażyć swoje mieszkanie w wysokiej jakości sprzęt kuchenny. Produkty marek Bosch i Siemens będzie można dowolnie wybrać z katalogu producenta.
„Oprócz standardowych kuchenek, okapów i lodówek znajdują się w nim na przykład nowoczesne piekarniki parowe lub energooszczędne zmywarki. Wybrane sprzęty zostaną za darmo dostarczone do mieszkania” – deklaruje Andrzej Książek, dyrektor ds. sprzedaży z Acciony Nieruchomości.

Osiedle Leśne położone jest w najbardziej zielonej części Bemowa, między ulicami Księcia Bolesława, Widawską a Obrońców Tobruku. W ofercie  dewelopera znajdują się lokale o metrażach od 32 do nawet 167,5 mkw. Najwięcej jest mieszkań 2- i 3-pokojowych. Dostępne są też kawalerki i 4-, 5-pokojowe apartamenty. Ceny za metr kwadratowy zawierają się w przedziale od 8029 do 10 583 zł brutto. Tarasy, balkony i ogródki są wliczone w cenę mieszkania. Do każdego lokalu przewidziano miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 32 000 zł.

Etapy IV i V osiedla są zróżnicowane architektonicznie. Kameralne budynki mają od 3 do 5 pięter i są dobrze wkomponowane w otaczającą zieleń. Wewnątrz każdego budynku znajduje się patio. Deweloper zwraca też uwagę na zastosowanie wysokiej jakości materiałów wykończeniowych.

Bemowo w ostatnich latach stało się bardzo popularnym miejscem do zamieszkania. Atuty tej lokalizacji to przede wszystkim dobra komunikacja miejska, szybki dojazd do Centrum oraz bliskość Puszczy Kampinoskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla Leśnego znajduje się zabytkowy XIX-wieczny Fort Bema otoczony dużym parkiem. Natomiast w najbliższej okolicy są tereny rekreacyjne, ścieżki rowerowe oraz pełna infrastruktura miejska z przedszkolami, szkołami, basenami, kinowym multipleksem oraz centrami handlowymi.
Deweloper zakończył właśnie IV etap Osiedla Leśnego, a w drugiej połowie 2009 r. chce oddać do użytku ostatni, V etap osiedla.

Hiszpańska firma Acciona Nieruchomości jest znana na rynku warszawskim ze swoich wcześniejszych inwestycji: Apartamentów Atmosfera na Wilanowie, Apartamentów Sielecka na Mokotowie, Apartamentów Pańska w Centrum, Osiedla Iskra na Pradze-Południe oraz z budowy warszawskiego metra czy mostu na Odrze we Wrocławiu (Acciona Infrastructure).

autor: opracował: ak
zdjecia: Acciona Nieruchomości

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.