Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Miasteczko Wilanów - sprzedaż kolejnego etapu osiedla Aura Park

tagi tematyczne Aura Park Miasteczko Wilanów
Sprzedaż kolejnego etapu osiedla Aura Park
Sprzedaż kolejnego etapu osiedla Aura Park

W ciągu najbliższych tygodni spółka Mill-yon, deweloper osiedla Aura Park, rozpocznie sprzedaż mieszkań III etapu inwestycji realizowanej w Miasteczku Wilanów.

Inwestycja Aura Park składa się z ośmiu ogrodzonych i strzeżonych apartamentowców, zlokalizowanych na terenie warszawskiego Miasteczka Wilanów. W marcu br. spółka Mill-yon zakończyła I fazę inwestycji, równocześnie realizując prace wykończeniowe II i budowę III i IV etapu. Aktualnie deweloper oferuje ostatnie mieszkania II etapu osiedla Aura Park, w tym ekskluzywne penthouse'y z ponad stumetrowymi tarasami. W ramach III fazy projektu powstaną 2 apartamentowce, w których znajdzie się 276 mieszkań o wysokim standardzie. Ceny mieszkań będą się wahały od 6690 do 13 800 tys. złotych netto za metr kwadratowy. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddanych 409 miejsc parkingowych. Lokale mieszkalne z II etapu zostaną oddane do użytku w II kwartale 2009 roku, a z III etapu inwestycji pod koniec 2009 roku. 
W ramach czterech etapów zostanie wybudowanych prawie 1000 mieszkań o wysokim standardzie i przyjaznej infrastrukturze (m.in. duża ilość zieleni, oczka wodne, prace zabaw dla dzieci). Do każdego lokalu będzie przynależał balkon, taras lub ogródek.

Ogłoszenia: mieszkania na sprzedaż, Warszawa Wilanów


W ciągu najbliższych miesięcy spółka Mill-yon rozpocznie realizację nowej inwestycji w Gdańsku. Osiedle Aura Island będzie stanowiło kompleks złożony z 3 budynków, w których znajdzie się 368 komfortowych apartamentów o powierzchni od 50 do 150 mkw. Każde z mieszkań będzie mieć taras lub balkon, a większość lokali - widok na  Nową Motławę. Ostatnie piętra zajmą dwupoziomowe penthouse'y z kilkudziesięciometrowymi tarasami. Lokatorzy otrzymają do dyspozycji około 400 podziemnych miejsc parkingowych.autor: opracował: as

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.