Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Stark Development zrealizował inwestycję

tagi tematyczne apartamenty Katowice Stark Development Ustroń Wiślany Brzeg
Wiślany Brzeg
Wiślany Brzeg

Stark Development S.A., specjalizujący się w segmencie budowy luksusowych apartamentów i mieszkań o wysokim standardzie typu "second home" zakończył realizację inwestycji Wiślany Brzeg w Ustroniu. Deweloper przekazał apartamenty swoim klientom, którzy korzystają już z malowniczych uroków tej okolicy.

Wiślany Brzeg to obiekt dwukondygnacyjny z użytkowym poddaszem, położony przy ulicy Turystycznej w Ustroniu. W budynku jest łącznie osiem apartamentów o podwyższonym standardzie. Cztery z nich znajdują się na parterze i mają po 44 mkw. Na piętrze z użytkowym poddaszem znajdują się natomiast 100-metrowe, mieszkania dwupoziomowe. Standard wykonania inwestycji jest bardzo wysoki. Wykonawca użył materiałów najwyższej jakości. Do każdego mieszkania przyporządkowane jest miejsce parkingowe. Dla tych, którzy chcieliby stać się właścicielami apartamentu w malowniczym Ustroniu jest dobra informacja - zostały ostatnie 100 metrowe lokale z pięknym widokiem na Wisłę i górę Czantorię. Na ostatnie apartamenty deweloper przygotował specjalną promocję cenową - 5 tys. PLN za mkw. Jest to bardzo dobra okazja zarówno dla mieszkańców Ustronia, jak i dla osób, które właśnie w górach chcą mieć ,,drugi dom”.

Budynek położony jest w malowniczej okolicy, otoczony bujną zielenią, wybudowany na działce o powierzchni 12 arów w uzdrowiskowej dzielnicy Ustroń-Polana. Atutem lokalizacji jest bezpośredni dostęp do brzegu rzeki Wisły i widok na panoramę Czantorii. Rzeka stanowi naturalną granicę, wzdłuż której biegnie Euroregionalna Trasa Rowerowa z Wisły, przez Ustroń do Skoczowa. Kameralna zabudowa Wiślanego Brzegu jest doskonałą propozycją dla osób poszukujących spokoju, możliwości różnych form wypoczynku i obcowania z przyrodą. W pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne, do których prowadzą trasy wycieczkowe.

Wiślane Brzegi
fot.: Stark Development

autor: źródło: Stark Development

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.