Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Stowarzyszenie Mieszkanicznik zaprasza na Kongres

tagi tematyczne Mieszkanicznik mieszkanie na wynajem

Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem Mieszkanicznik organizuje V Ogólnopolski Kongres Mieszkaniczników. Odbędzie się on w Łodzi 26 i 27 kwietnia 2014 roku.

Kongres Mieszkaniczników to przede wszystkim 17 merytorycznych warsztatów poświęconych praktycznym zagadnieniom, takim jak: umowa najmu, okazje inwestycyjne, zarządzanie najmem, spółki celowe, podatki od najmu etc. Podczas każdego z warsztatów, oprócz prezentacji ekspertów, odbędą się dyskusje podczas których praktycy będą mogli wymienić się doświadczeniami.

Kongres kierowany jest do osób zainteresowanych tematyką nieruchomości na wynajem – zarówno właścicieli wynajmowanych mieszkań, jak i osób planujących je nabyć. Przewidywana ilość uczestników wynosi 500. Wśród gości będą także przedstawiciele Polonii m.in. z Londynu, Oslo, Drezna, Dublina czy Frankfurtu.

Stowarzyszenie Mieszkanicznik powstało, jako odpowiedź na potrzeby rynku najmu detalicznego, którego wielkość szacuje się na 660 tys. lokali. Organizacja chce jak najszerszej grupie właścicieli nieruchomości na wynajem wyjaśnić na czym polega nowoczesny i etyczny najem, jakich błędów należy unikać w relacjach z najemcami, jakie stosować praktyki.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem Mieszkanicznik istnieje od 2012 roku. Organizacja stawia sobie za cel ucywilizowanie rynku najmu detalicznego w Polsce i promowanie zachodnich standardów. Kreuje etyczne standardy najmu, buduje platformy wymiany wiedzy i doświadczeń.

V Ogólnopolski Kongres Mieszkaniczników

Miejsce: Centrum konferencyjno-wystawiennicze Expo-Łódź, al. Politechniki 4
Termin: 26-27 kwietnia 2014 r. (sobota-niedziela)

Szczegółowy program Kongresu >>

autor: Stowarzyszenie Mieszkanicznik

aktualizacja: 28.04.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.