Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Studio Mokotów – kolejne mieszkania od Dom Development

tagi tematyczne Dom Development mieszkania Mokotów nowe mieszkania Studio Mokotów
Studio Mokotów, mieszkania w Warszawie. Dom Development
Studio Mokotów, mieszkania w Warszawie. Dom Development

Dom Development rozpoczął sprzedaż mieszkań w inwestycji Studio Mokotów. Osiedle realizowane jest przy ul. Garażowej  w Warszawie. Ceny mieszkań zaczynają się od 7200 zł za m2

Studio Mokotów powstanie przy ul. Garażowej 7 w rejonie ul. Woronicza i Domaniewskiej, w pobliżu siedziby Telewizji Polskiej i Galerii Mokotów. Osiedle będzie składać się z czterech 8-piętrowych budynków, w których zaprojektowano 319 mieszkań i apartamentów oraz 10 lokali usługowych (od strony ul. Garażowej i Magazynowej). Cechą szczególną Studio Mokotów, widoczną zarówno na jasnych elewacjach budynków, jak i w częściach wspólnych inwestycji, będzie kolorowy mural, specjalnie zaprojektowany dla Dom Development przez hiszpańskiego artystę Kenora.

W ofercie dewelopera znajdą się zarówno wygodne 1-pokojowe studia o powierzchni od 32 m2, jak i przestronne 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe apartamenty o powierzchni do 145 m2. Część oferty będą stanowić najpopularniejsze wśród inwestorów, funkcjonalne mieszkania 2-pokojowe. Ceny mieszkań i apartamentów zawierają się w granicach od 7 200 do 12 000 zł/m2. W garażach podziemnych zaprojektowano miejsca parkingowe w cenie 32 000 zł oraz miejsca parkingowe ze schowkiem w cenie 37 000 zł. Mieszkańcy będą mieli również możliwość wykupienia komórki lokatorskiej – będzie ich 88 w cenie 12 000 zł.

Na osiedlu powstanie wewnętrzny dziedziniec z nowocześnie zaprojektowaną zielenią, skwerami i ławeczkami oraz bezpiecznym placem zabaw dla dzieci. Przy mieszkaniach na parterze będą ogródki.

W nowej mokotowskiej inwestycji deweloper proponuje przyszłym mieszkańcom cztery warianty wykończenia wnętrz – „Dom”, „Dom Plus” „Komfort” oraz „Komfort Plus”. Na życzenie klientów Dział Aranżacji Wnętrz w Dom Development zajmie się wykończeniem mieszkania pod klucz, a wcześniej doradzi w wyborze odpowiedniej aranżacji mieszkania na bazie kilkuset wariantów materiałowych i kolorystycznych oraz bogatej oferty wyposażenia kuchennego i łazienkowego.

Studio Mokotów zostało zaprojektowane przez pracownię projektową FS&P Arcus, a głównym wykonawcą jest firma Eiffage Polska Budownictwo. Termin planowanego przekazania gotowych mieszkań to IV kw. 2016 roku.

Sprawdź: mieszkania na Mokotowie

Studio Mokotów, mieszkania w Warszawie. Dom Development
Studio Mokotów, mieszkania w Warszawie. Dom Development
fot.: materiały prasowe dewelopera

autor: materiały prasowe dewelopera

aktualizacja: 12.05.2015

Polecane artykuły
Mieszkania idealnie przygotowane do sprzedaży. Top 9
Pośrednicy nieruchomości coraz większą wagę przykładają do odpowiedniego przygotowania...
Odbiór mieszkania od dewelopera - poradnik
Odbiór techniczny to jeden z ważniejszych etapów procesu zakupu mieszkania na rynku...
Dom pod Zegarem. Mieszkania na Mokotowie
Mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji – na warszawskim Mokotowie - oferuje Dom...
Własny ogródek w mieście. Mieszkania na parterze. GALERIA
Mieszkania na parterze, szczególnie te w nowym budownictwie, cieszą się coraz większą...

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.