Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

System Condo: forma inwestowania w nieruchomości

tagi tematyczne apartamenty hotelowe Condobroker Condohotel Condohotels inwestowanie w nieruchomości nieruchomości inwestycyjne Ostróda hotele Ostródzkie Przedsiębiorstwo Budowlane system Condo wynajem apartamentów

Nieruchomość w systemie Condo to unikatowa na rynku polskim forma inwestycji w nieruchomości hotelowe. Strategia inwestycyjna w systemie condo obejmuje zakup wysokiej klasy apartamentu hotelowego w atrakcyjnym turystycznie miejscu Polski. Właściciel apartamentu - w ramach umowy najmu - przekazuje go w zarządzanie wykwalifikowanej firmie, której celem jest maksymalizacja zysków.

Taki sposób inwestowania w nieruchomości proponuje firma Condobroker Estates & Consulting  oferując unikatową na rynku polskim formę inwestycji w nieruchomości hotelowe z gwarancją osiągnięcia 25% zysku w okresie pierwszych 3 lat.

Oferta Condohotels daje możliwość wykorzystania potencjału rynku nieruchomości hotelowych do pomnażania kapitału. Inwestycja w apartament condo jest adresowana do osób prywatnych i firm posiadających nadwyżkę gotówki i poszukujących bezpiecznej formy lokaty kapitału z gwarancją wypłacanych regularnie zysków.
Strategia inwestycyjna w systemie condo obejmuje zakup wysokiej klasy apartamentu hotelowego w atrakcyjnym turystycznie miejscu Polski. Właściciel apartamentu - w ramach umowy najmu - przekazuje go w zarządzanie wykwalifikowanej firmie, której celem jest maksymalizacja zysków.

Produkt condo otwiera przed klientami nowe możliwości inwestycyjne: wykorzystanie ogromnego potencjału tkwiącego w rynku nieruchomości hotelowych w kraju, a także zapewnienie stałego zysku z inwestycji niezależnie od sytuacji na rynkach kapitałowych – twierdzi Tomasz Malicki, General Manager Condobroker Estates & Consulting.

Aktualnie firma oferuje inwestorom zakup apartamentu w condo-hotelu Willa Port Resort w Ostródzie, atrakcyjnym turystycznie miejscu Polski, a następnie udostępnienie go do wynajmu w ramach programu hotelowego prowadzonego przez profesjonalnego operatora. Planowane oddanie inwestycji do użytku to III kwartał 2010 roku.

Na podstawie umowy najmu zawieranej z operatorem hotelowym w okresie pierwszych 3 lat inwestor otrzymuje gwarancję wypłaty stałych kwartalnych rent o łącznej wartości stanowiącej 25% zainwestowanego kapitału (netto). Zwrot gwarantowany dla właścicieli apartamentów będzie wynosił w pierwszych trzech latach odpowiednio: 7,5%, 8,5% oraz 9% wartości inwestycji netto (wykorzystanie pobytu właścicielskiego, tj. maksymalnie 28 dni w roku obniża te wskaźniki odpowiednio o liczbę dni bez wynajmu).
W kolejnych latach całkowity przychód z wynajmu wszystkich apartamentów w hotelu jest dzielony pomiędzy inwestorów i operatora w proporcji 50/50. Zyski dla inwestorów przydzielane są według zasady „wspólnego worka”, gdzie podział następuje według metrażu posiadanego apartamentu.

autor: Źródło: Reputation Managers Sp. z o.o.

aktualizacja: 16.08.2010

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.