Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Targi Architektury DOM SHOW we Wrocławiu. 4-13 czerwca 2010 - zapraszamy!

tagi tematyczne centrum handlowe Magnolia Park METRO Group Asset Management nowe inwestycje Wrocław oferty deweloperów Wrocław plany inwestycyjne Wrocławia targi architektury Wrocław
Targi Architektury DOM SHOW we Wrocławiu.
Targi Architektury DOM SHOW we Wrocławiu.

Od 4 do 13 czerwca 2010 w centrum handlowym Magnolia Park odbywają się Targi Architektury DOM SHOW. Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane najnowsze oferty deweloperów oraz zrewitalizowane i planowane obiekty architektoniczne na terenie Wrocławia.

DOM SHOW to impreza na stałe wpisana w kalendarz wrocławskich wydarzeń. Jednym z jej głównych elementów jest prezentacja najnowszych ofert deweloperów. Dzięki przedstawieniu zakończonych już projektów rewitalizacyjnych odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z godną podziwu przemianą architektoniczną Wrocławia. Nastąpiła ona m.in. dzięki „Programowi 100 kamienic”.

Tegoroczna wystawa koncentruje się na obiektach takich, jak zrewitalizowane kamienice, mosty i budynki użyteczności publicznej. Należy podkreślić, że często ich obecny wygląd jest wynikiem kilkunastoletniej pracy. Przedstawionych zostanie około 100 projektów rewitalizacyjnych, których inwestorem jest Gmina Wrocław oraz firmy prywatne.

Wystawa zostanie zaprezentowana w formie wizualizacji oraz prezentacji multimedialnych wyświetlanych w specjalnie skonstruowanym na potrzeby tego wydarzenia kinie. Podczas targów zostanie rozstrzygnięty konkurs w trzech kategoriach: Developer 2010, Rewitalizacje 2010 oraz Projekt 2010. Nad pracami jury i przebiegiem konkursu czuwa Roman Rutkowski, wiceprezes SARP, który jest jednocześnie kustoszem wystawy.

Hotel Monopol, Wrocław
Na targach DOM SHOW między innymi zostanie zaprezentowany projekt rewitalizacji hotelu Monopol we Wrocławiu. Tak obiekt wyglądał przed rewitalizacją...
Hotel Monopol, Wrocław
.. a tak hotel wygląda teraz. Budynek hotelu powstał w 1892 roku, za jego modernizację odpowiadają prywatni inwestorzy Bracia Likus. Wcześniej zrewitalizowali m.in. krakowskie hotele Pod Różą i Copernicus

 


Magnolia Park to największe regionalne centrum handlu, rozrywki i rekreacji we Wrocławiu. Na 74 400 mkw. powierzchni handlowej znajduje się 250 sklepów i punktów usługowych. Wyróżnikiem centrum jest szeroka i różnorodna oferta rekreacyjno-rozrywkowa i kulturalna. Na terenie kompleksu znajdują się m.in. amfiteatr, tereny sportowe oraz fontanny, które przyciągają latem na cykliczne pokazy „światła i wody”. Na terenie wokół obiektu znajdują się elementy małej architektury. Zieleń rozmieszczona jest wokół dużego placu przed centrum, ale również wewnątrz Magnolia Park. W relaksującej atmosferze i przyjaznym otoczeniu można podziwiać około stu starych drzew oraz kilka fontann.

METRO Group Asset Management jest spółką koncernu METRO Group, i odpowiada za optymalizowanie wartości zarządzanych nieruchomości. METRO Group jest właścicielem międzynarodowego portfolio obiektów handlu hurtowego i detalicznego w ponad 700 lokalizacjach. METRO Group Asset Management odpowiada za aktywne zarządzanie nieruchomościami w 32 krajach w Europie i Azji, a także za rozwój i budowę obiektów handlowych i zarządzanie centrami handlowymi w 70 lokalizacjach w Niemczech, Polsce i Turcji. METRO Group Asset Management Sp. z o.o. w Polsce, prowadzi swoją działalność w 91 wielkopowierzchniowych placówkach handlowych. Firma zarządza siecią 9 Centrów Handlowych M1, Centrum Handlowym Magnolia Park. Dodatkowo obsługuje w zakresie Facility Management 27 hal Makro Cash & Carry, 50 hipermarketów Real, 11 obiektów Media Markt i 2 obiekty biurowe, w tym siedzibę METRO Group w Polsce, a także prowadzi działalność inwestycyjną na rzecz MAKRO C&C i Centrów Handlowych M1.

autor:

aktualizacja: 07.06.2010

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.