Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Targi Budowlane MUREXPO, Targi MODNE WNĘTRZE oraz wiosenny kiermasz roślin. Zapraszamy!

tagi tematyczne Murator EXPO MUREXPO targi budowlane Targi Modne Wnętrze
Targi Budowlane MUREXPO
Targi Budowlane MUREXPO

Murator EXPO zaprasza na Ogólnopolskie Targi Budowlane MUREXPO i towarzyszące im Targi Wyposażenia Wnętrz MODNE WNĘTRZE. Impreza odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2014 r. na warszawskim Torwarze.

 

MUREXPO to najważniejsza na Mazowszu impreza budowlana, organizowana od 14 lat, kierowana do osób profesjonalnie związanych z branżą oraz do indywidualnych inwestorów. Rokrocznie dwie edycje imprezy - wiosenna i jesienna - gromadzą blisko 400 wystawców oraz prawie 12 000 zwiedzających. Targi zyskały uznanie i są oczekiwane zarówno przez producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych jak i usługodawców z branży. Osobom budującym dom, planującym budowę, przebudowę bądź remont, organizatorzy oferują bogaty program edukacyjny poświęcony najważniejszym etapom realizacji inwestycji. Uczestnicy Targów będą mogli wziąć udział w debatach, wykładach i seminariach oraz skorzystać z bezpłatnych, indywidualnych konsultacji w rozbudowanym centrum porad. Program merytoryczny kierowany jest zarówno do profesjonalistów z branży, w tym do wystawców, jak i do indywidualnych inwestorów. Podczas kwietniowej edycji Targów zaprezentowana zostanie również oferta firm z branży ogrodowej np. najmodniejsze meble ogrodowe, domki letniskowe, ogrodzenia, oświetlenie, systemy nawadniające, fontanny, oczka wodne a także maszyny i urządzenia niezbędne w każdym ogrodzie i na działce. Szczególnie polecany jest Kiermasz Roślin Ogrodowych – można będzie kupić kwiaty doniczkowe, ozdobne rośliny ogrodowe oraz krzewy i drzewka owocowe.

Targi Budowlane MUREXPO

Równolegle z Targami Budowlanymi MUREXPO odbędą się Targi Wyposażenia Wnętrz MODNE WNĘTRZE, podczas których swoją aktualną ofertę przedstawią producenci i dystrybutorzy sprzętu, akcesoriów i dodatków stanowiących o wyglądzie wnętrz mieszkalnych (meble, oświetlenie, elektronika użytkowa, dodatki dekoracyjne). Wydarzenie ma na celu promocję dobrych i ciekawych wyrobów, prezentację aktualnych kierunków w wyposażaniu wnętrz, oraz - co niezwykle istotne - wszechstronną pomoc indywidualnym inwestorom w podjęciu decyzji o wyglądzie ich własnych mieszkań - w zgodzie z potrzebami funkcjonalnymi i estetycznymi. Targi MODNE WNETRZE to wydarzenie, w którym powinny uczestniczyć osoby, które chcą zmienić wygląd domu czy mieszkania, poszukują inspiracji, chcą zapoznać się z najnowszymi kierunkami we wzornictwie. Targom towarzyszą: bezpłatne porady dla indywidualnych inwestorów, spotkania z projektantami i stylistami wnętrz, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Targom MUREXPO i MODNE WNĘTRZE towarzyszyć będzie EKO akcja – zbiórka elektroodpadów w zamian za ekologiczne upominki.

Wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się jak niedrogo i nowocześnie zaprojektować, zbudować, wyremontować, wyposażyć dom lub mieszkanie, czy jak zagospodarować ogród zapraszamy na Targi MUREXPO i MODNE WNĘTRZE.

Miejsce: COS TORWAR, Warszawa, ul. Łazienkowska 6a,

Termin: 25-27 kwietnia (piątek-niedziela), w godzinach 10.00–17.00

Szczegółowe informacje o targach >>

autor: murator EXPO

aktualizacja: 26.05.2014

Polecane artykuły
Bierzemy kredyt hipoteczny. Jak poprawić zdolność kredytową?
Zamierzasz kupić mieszkanie i wziąć na ten cel kredyt hipoteczny? Sprawdź, jak poprawić...
Ubezpieczenie nieruchomości od pożaru. Jak ubezpieczyć dom lub mieszkanie od ognia?
W 2013 roku strażacy odnotowali nieco mniej pożarów w budynkach mieszkalnych niż rok...
Program Mieszkanie dla Młodych coraz bardziej popularny
Rządowy program Mieszkanie dla Młodych nabiera tempa. Stopniowo wzrasta liczba...
Bierzemy kredyt na zakup działki budowlanej
Zakup działki budowlanej to pierwszy krok do spełnienia marzeń o budowie własnego domu...

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.