Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Targi Mieszkaniowe Murator EXPO

tagi tematyczne Murator EXPO targi mieszkaniowe
Targi Mieszkaniowe Murator EXPO
Targi Mieszkaniowe Murator EXPO

W dniach 1 i 2 marca 2008 r. odbędą się dwudzieste JUBILEUSZOWE Targi Mieszkaniowe „Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE” Murator EXPO.

Wśród 200 wystawców znajdą się deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, banki oraz agencje nieruchomości. Uczestnicy targów będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa: kredytowego, prawnego, budowlanego, stylizacji wnętrz itp., a także uzyskania informacji na temat ulg podatkowych, bezpiecznego zakupu mieszkania na rynku wtórnym i sytuacji na rynku nieruchomości. Eksperci będą do dyspozycji gości w Centrum Bezpłatnych Porad, w ramach którego przewidziano 14 punktów tematycznych (m.in.: kredyty mieszkaniowe, wyceny nieruchomości, remont i budowa domu, zakup mieszkania, architektura i stylizacja wnętrz, aranżacja zieleni, feng-shui).

Najbliższy weekend to doskonała okazja do zapoznania się z pełną ofertą mieszkań i domów na Mazowszu, a także uzyskania korzystnych warunków kredytowych. Wszyscy uczestnicy otrzymają w prezencie katalog targowy zawierający informacje na temat nowych inwestycji, kredytów mieszkaniowych, a także porady ekspertów.

Na targach przewidziano również salę zabaw, w której odbędą się konkursy, koncerty i pokazy dla dzieci naszych gości. Zgodnie z tradycją uczestnicy wezmą udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Targi odbędą się w godzinach 10.45–17.00 (sobota) i 10.30–16.00 (niedziela).

autor: opracował: Marta Tomasiuk

aktualizacja: 17.06.2009

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.