Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Targi Mieszkaniowe. Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

tagi tematyczne Murator EXPO Nowy DOM Nowe MIESZKANIE targi mieszkaniowe
Targi Mieszkaniowe. Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
Targi Mieszkaniowe. Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

W dniach 10 i 11 września 2011 r. na warszawskim Torwarze odbędzie się 34. edycja największych w Polsce Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, których organizatorem jest Murator EXPO. W jednym miejscu i czasie można będzie zapoznać się z ofertą stołecznych deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych oraz banków. Swoją ofertę zaprezentuje blisko 200 wystawców.

Targi Mieszkaniowe. Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to najpełniejszy przegląd ofert domów i mieszkań - nowych i „z drugiej ręki", a także okazja do uzyskania atrakcyjnych warunków kredytowych. Bogatej ofercie wystawców towarzyszy szereg wydarzeń pomagających zwiedzającym w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum.

Jesienna edycja targów zapowiada się wyjątkowo. Deweloperzy deklarują niezwykle bogatą ofertę mieszkań w nowych lokalizacjach, wznowienie sprzedaży w projektach, w których czasowo wstrzymano ją z powodu impasu, dostosowanie cen do realnych możliwości finansowych klientów i specjalne promocje.

Wrzesień to idealny moment, aby przyjść na targi mieszkaniowe, rozejrzeć się za własnym „M”, porozmawiać z przedstawicielami banków i pośredników kredytowych, wytargować 0% prowizji za udzielenie kredytu hipotecznego oraz minimalną marżę, poprosić o przeprowadzenie symulacji wysokości i warunków kredytu i ocenić ryzyko zakupu mieszkania.

Targi Mieszkaniowe. Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
Targi Mieszkaniowe. Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
fot.: Murator EXPO
Targi Mieszkaniowe. Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
Targi Mieszkaniowe. Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
fot.: Murator EXPO

Warto przyjść na Targi i skorzystać z bogatego programu otwartych wykładów prowadzonych przez niezależnych specjalistów. Nie zabraknie dużej dawki wiedzy z dziedziny prawa odnoszącej się m.in.: do umów z deweloperem (forma, istotne postanowienia, konsekwencje) oraz bezpieczeństwa transakcji na rynku wtórnym. Odbędzie się cykl spotkań dotyczących rozliczeń podatkowych związanych z zakupem i sprzedażą nieruchomości. Nie do przecenienia są także techniczne wskazówki - jak uniknąć błędów przy odbiorze mieszkania od dewelopera czy warsztaty poświęcone aranżacji wnętrz, dostosowaniu do własnych potrzeb mieszkania od dewelopera bądź przebudowie mieszkania z rynku wtórnego.

Dodatkowo w Strefie Porad serwisu me-mieszkania.pl wszystkim zainteresowanym służyć będą radą i pomocą eksperci, w następujących punktach konsultacyjnych: porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkania na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, architektura wnętrz i stylizacja.

Wszyscy goście targów otrzymają Raport „Mazowieckie Inwestycje Mieszkaniowe – jesień 2011” z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Warszawy i okolic, zestawienie ofert kredytów mieszkaniowych i analizy rynku mieszkaniowego opracowane przez serwis me-mieszkania.pl, a także artykuły poradnikowe. W Raporcie znajdą się informacje o lokalizacji inwestycji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży oraz zdjęcie lub wizualizacja budynku.

Więcej: www.targimieszkaniowe.pl

WSTĘP NA TARGI
34. Targi Mieszkaniowe Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE można odwiedzać:
10 i 11 września (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00 – 17.00
TORWAR, ul. Łazienkowska 6a.

autor: Murator EXPO

aktualizacja: 10.08.2011

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.