Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE – 6 i 7 września 2014

tagi tematyczne Murator EXPO targi mieszkaniowe
Targi Mieszkaniowe Murator EXPO
Targi Mieszkaniowe Murator EXPO

Planujesz kupić nowy dom, nowe mieszkanie lub nieruchomość z rynku wtórnego? Odwiedź wrześniowe Targi Mieszkaniowe organizowane przez Murator EXPO na warszawskim Torwarze. W imprezie będzie uczestniczyło niemal 200 wystawców – deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, pośrednicy nieruchomości, banki i doradcy kredytowi oraz architekci wnętrz. Wystawcy zaprezentują ofertę sprzedaży prawie 6 tysięcy mieszkań.

 

Targi mieszkaniowe, to wydarzenie podczas którego deweloperzy proponują szczególne promocje i rabaty. Tu także mają miejsce premierowe prezentacje niektórych inwestycji.
Targom towarzyszy szereg wydarzeń dodatkowych (wykłady, strefy specjalistycznych porad), podczas których odwiedzający będą mogli zapoznać się z zagadnieniami prawnymi, finansowymi i podatkowymi związanymi z zakupem nieruchomości.

Centrum Projektowania i Urządzania Wnętrz
Pierwszej po wakacjach edycji Targów Mieszkaniowych towarzyszyć będzie Centrum Projektowania i Urządzania Wnętrz. W specjalnie wydzielonej strefie odwiedzający targi będą mogli bezpłatnie zasięgnąć porady architekta wnętrz lub stylisty odnośnie aranżacji swojego domu czy mieszkania, dostosowania do własnych potrzeb lokalu od dewelopera, czy przebudowy mieszkania z rynku wtórnego. Projektanci wnętrz podpowiedzą jak zmodernizować i zaaranżować wnętrza,  by były funkcjonalne i nie straciły przy tym indywidualnego charakteru. Styliści udzielą porad odnośnie dekoracji wnętrz, pomogą np. w wyborze odpowiednich tkanin, zarówno pod względem barwy jak i faktury. Konsultanci dobiorą właściwy rodzaj oświetlenia do poszczególnych pomieszczeń i doradzą jak połączyć rozwiązania praktyczne z dekoracyjnymi.
Natomiast architekci krajobrazu udzielą porad w zakresie projektowania ogrodu, zastosowania nowych rozwiązań w zagospodarowaniu ogrodu, projektowania użytkowych ogrodów o największej funkcjonalności przestrzennej. Zaprezentują drogę od pomysłu do udanej realizacji. Radą służyć będą także i tym, dla których ogrodem będzie dziedziniec osiedla widziany z okien mieszkania. Kupujący mieszkania dowiedzą się, czego i od kogo powinni odważnie wymagać, by za oknem, zgodnie z wizualizacją osiedla przygotowaną przez dewelopera, mieć piękną, zieloną enklawę.

Wykłady, bezpłatne porady, debaty
Część wystawiennicza będzie uzupełniona programem merytorycznym - wykładami, specjalistycznymi poradami, raportami na temat rynku mieszkaniowego. Szczególnej uwadze odwiedzających polecane są spotkania o następującej tematyce: niedozwolone klauzule w umowach deweloperskich, usuwanie negatywnych wpisów w rejestrach bankowych i konsumenckich, ustawa deweloperska. Omawiane będą także: bezpieczne kupowanie na rynku wtórnym i pierwotnym oraz rozliczenia podatkowe przy zakupie i sprzedaży nieruchomości. Na targach warto również spotkać się z inspektorem nadzoru budowlanego, który udzieli wskazówek odnośnie odbioru mieszkania od dewelopera.

W Strefie Porad na zainteresowanych czekać będzie sztab konsultantów. Funkcjonować będą następujące punkty doradcze: porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkania na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, architektura wnętrz i stylizacja. W stoisku Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami będzie można zasięgnąć porady prawnej, dowiedzieć się jaki jest zakres czynności pośrednika nieruchomości, a także uzyskać informację o sytuacji na wtórnym rynku mieszkaniowym.

Targi Mieszkaniowe

TARGI Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Miejsce: TORWAR, ul. Łazienkowska 6a, Warszawa

Termin: 6 i 7 września 2014 (sobota-niedziela), w godzinach 10.00–17.00

Szczegółowe informacje o targach >>

Osoby odwiedzające targi otrzymają:

  • katalog Mazowieckie Inwestycje Mieszkaniowe – jesień 2014 z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Warszawy i okolic. W publikacji znajdują się informacje o lokalizacji osiedli, cenach, dostępnych metrażach mieszkań, terminach realizacji inwestycji, a także wizualizacje inwestycji i dane teleadresowe deweloperskich biur sprzedaży,
  • Katalog Murator PROJEKTY DOMÓW, w którym osoby planujące budowę znajdą dobry i sprawdzony projekt domu

 

autor: Murator EXPO

aktualizacja: 08.09.2014

Polecane artykuły
Mieszkania w Warszawie na osiedlu Miasto Wola
Grupa Waryński i Dantex rozpoczęły sprzedaż mieszkań pierwszego etapu osiedla Miasto...
Matexi buduje mieszkania na Bielanach w Warszawie
Staffa 9 to inwestycja mieszkaniowa realizowana w pobliżu stacji metra Słodowiec. Projekt...
Dom Development rozpoczął sprzedaż mieszkań w inwestycji Rezydencja Mokotów
W ramach inwestycji Rezydencja Mokotów wybudowane zostaną 133 mieszkania. Budynek...
Open house - dzień otwarty w mieszkaniu na sprzedaż
Open house, czyli organizowanie dnia pokazowego w mieszkaniu czy domu przeznaczonym na...

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.