Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE - po raz pierwszy w Gdańsku

tagi tematyczne Nowy DOM Nowe MIESZKANIE targi mieszkaniowe
Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Pierwsza trójmiejska edycja targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE odbędzie się w weekend 28 lutego i 1 marca 2015 roku. W gdańskiej Ergo Arenie ofertę sprzedażową zaprezentują największe firmy deweloperskie z Pomorza. Organizatorem targów jest Murator EXPO.

W Targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE wezmą udział najwięksi trójmiejscy deweloperzy, między innymi Allcon Osiedla, Euro Styl, Grupa Inwestycyjna Hossa, Inpro, Przedsiębiorstwo Budowlane Górski, Semeko Grupa Inwestycyjna oraz ogólnopolskie firmy budujące na tym rynku: BPI Polska, Eco Classic, JW CONSTRUCTION, Murapol, Robyg.
Na targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE premierową prezentację będzie miało duże, nowe osiedle budowane na granicy gdańskiej Oliwy i Przymorza (dawne tereny Międzynarodowych Targów Gdańskich). Kompleks nosi nazwę IDEA i jest realizowany przez firmę EURO STYL. Z materiałami zapowiadającymi nową inwestycję będzie można zapoznać się na stoisku targowym dewelopera, a zaraz po oficjalnym otwarciu targów, EURO STYL przeprowadzi prezentację dla prasy, podczas której projektanci zdradzą szczegóły tego wyjątkowego projektu.

Gdańsk – od stycznia 2015 więcej mieszkań w programie Mieszkanie dla Młodych
Od 1 stycznia 2015 roku wzrosła liczba mieszkań kwalifikujących się w Gdańsku do programu Mieszkanie dla Młodych. Dopłatę będzie można uzyskać przy zakupie mieszkania, którego cena nie przekracza 5303,1 zł/m2. Dla gmin sąsiadujących z Gdańskiem (Cedry Wielkie, Gdynia, Kolbudy, Pruszcz Gdański, Sopot, Stegna, Żukowo) limit wynosi 4912,88 zł/m2, a dla pozostałych miejscowości z województwa pomorskiego 4522,62 zł/m2.

W sobotę 28 lutego na gdańskich targach odbędzie się spotkanie „Mieszkanie dla Młodych – szansa na pieniądze od Państwa – jak i kiedy?”

Z programu Mieszkanie dla Młodych mogą korzystać osoby do 35 roku życia, w tym single, przy zakupie swojego pierwszego mieszkania lub osoby, które budują dom jednorodzinny. Z programu wyłączony jest zakup mieszkania na rynku wtórnym. Pomoc państwa zakłada dofinansowanie wkładu własnego, pomoc w spłacie części kredytu lub możliwość odzyskania części VAT za materiały użyte do budowy domu. Przy wypłacie kredytu bank pomniejsza kwotę kapitału o kwotę dopłaty w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Klient zaciąga kredyt w banku komercyjnym, który podpisał umowę z BGK. Po uruchomieniu kredytu bank pomniejsza kwotę kapitału o sumę dofinansowania i zwraca się do BGK o zwrot środków.

Wykłady, warsztaty i bezpłatne porady na targach mieszkaniowych
Części wystawienniczej targów towarzyszy program merytoryczny - wykłady, specjalistyczne porady, prezentacje raportów na temat rynku mieszkaniowego. Podczas wykładów omawiane będą następujące tematy: finansowanie zakupu mieszkania, kredyty hipoteczne – fakty i mity, frank szwajcarski – co robić z wysokim kursem – analiza i rozwiązania, bezpieczny zakup nieruchomości na rynku wtórnym, rozliczenia podatkowe przy wynajmie nieruchomości. Projektanci wnętrz podpowiedzą jak zaaranżować nowe mieszkanie lub przebudować mieszkanie z rynku wtórnego.
W stoisku Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami specjaliści doradzą, jak kupić lub sprzedać mieszkanie na rynku wtórnym, a także opowiedzą o obowiązkach pośrednika nieruchomości.

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE


TARGI Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Miejsce: Ergo Arena, Gdańsk, Plac Dwóch Miast 1

Termin: 28 lutego i 1 marca (sobota-niedziela), godz. 10.00–17.00

Szczegółowe informacje o targach >>


Na pierwszych zwiedzających czekają miłe niespodzianki - wejściówki na mecz PGE Atom Trefl Sopot (siatkówka żeńska) i na Trefl Sopot (koszykówka męska).


Każda osoba odwiedzająca targi otrzyma:

  • katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Trójmiasta i okolic. W publikacji znajdują się informacje o lokalizacji osiedli, cenach, dostępnych metrażach mieszkań, terminach realizacji inwestycji, a także wizualizacje inwestycji i dane teleadresowe deweloperskich biur sprzedaży,
  • mapę inwestycji mieszkaniowych aglomeracji trójmiejskiej,
  • magazyn wnętrzarski wydawany przez ZPR Media

 

autor: Murator EXPO

aktualizacja: 10.03.2015

Polecane artykuły
Mieszkanie bezczynszowe. Czy to rzeczywiście się opłaca?
Mieszkania bezczynszowe coraz częściej pojawiają się w ofercie deweloperów. Jakie są...
Księga wieczysta bez tajemnic. Jakie informacje są w księdze wieczystej?
Każdy, kto chociaż raz miał do czynienia z nieruchomościami, wie, czym jest księga...
J.W. Construction buduje w Gdyni osiedle Bernadowo Park
Bernadowo Park to kolejna inwestycja J.W. Construction w Gdyni. W ramach pierwszego etapu...
Zmiany w programie Mieszkanie dla Młodych dopiero w lipcu
Prawdopodobnie dopiero w lipcu 2015 r. zwiększy się dostępność programu Mieszkanie dla...

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.