Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Stadion Narodowy, 11 i 12 kwietnia 2015 r.

tagi tematyczne Murator EXPO Nowy DOM Nowe MIESZKANIE targi mieszkaniowe
Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Murator EXPO zaprasza na ostatnie przed wakacjami Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Podczas Targów deweloperzy i spółdzielnie mieszkaniowe zaprezentują swoje najnowsze inwestycje, a przedstawiciele banków i pośredników kredytowych udzielą wszelkich informacji o kredytach hipotecznych.

Dlaczego warto przyjść na Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE?
Podczas imprezy deweloperzy udzielają na zakup mieszkań atrakcyjnych rabatów, niedostępnych na co dzień w biurach sprzedaży. Dodatkowo, osoby zainteresowane programem MDM, mogą w jednym miejscu zapoznać się z ofertami ponad tysiąca mieszkań spełniających założenia rządowego programu dofinansowania zakupu mieszkania.

Targi Mieszkaniowe organizowane przez Murator EXPO to również miejsce, gdzie można uzyskać mnóstwo informacji o rynku mieszkaniowym. Oferta wystawców jest bowiem uzupełniona wykładami i seminariami, a w Centrum Porad odwiedzający mogą skorzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji.

W stoiskach banków i firm doradztwa kredytowego będzie można przeanalizować koszty kredytu hipotecznego, zbadać zdolność kredytową, uzyskać pomoc przy wypełnianiu wniosku kredytowego i zasięgnąć informacji o dokumentach potrzebnych do rozpatrzenia wniosku przez bank.

Jakich mieszkań poszukują osoby odwiedzające Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE?

Murator EXPO, czołowy organizator targów mieszkaniowych, śledzi od lat na największych warszawskich Targach Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE zmieniające się preferencje i wymagania klientów. Na ubiegłorocznych edycjach Targów ocenie poddane zostały między innymi: atrakcyjność poszczególnych lokalizacji, sposoby finansowania zakupu mieszkania oraz skuteczność prowadzonych przez deweloperów działań marketingowych. Badane były także kryteria jakimi kierują się osoby planujące zakup mieszkania. Badanie było realizowane na próbie celowej, metodą wywiadów bezpośrednich. Realizację i kontrolę nad badaniem Murator EXPO powierzył spółce WYG PSDB wchodzącej w skład brytyjskiej grupy notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych, marki z pięćdziesięcioletnią tradycją w zakresie doradztwa społeczno-ekonomicznego, biznesowego oraz inżynieryjnego.

Zdecydowanie największą popularnością wśród uczestników targów cieszą się nowe nieruchomości. Najwięcej osób wskazało, że poszukuje mieszkania lub domu wyłącznie na rynku pierwotnym (39,8%). Osoby, które poszukują nieruchomości wyłącznie na rynku wtórnym stanowią jedynie (3,1%). Duża liczba respondentów, mimo że skupia się na rynku pierwotnym, nie zrezygnowała całkowicie z wtórnego (38,5%). Bardziej zdecydowane na rynek pierwotny są osoby poszukujące domu niż poszukujące mieszkania. Aż 55,6% z nich chce kupić dom wyłącznie na rynku pierwotnym. Wśród osób planujących kupić mieszkanie odpowiedzi te są bardziej rozłożone - 41,4% chce zakupić tylko nowe mieszkanie, a 40,6% nie zrezygnowało zupełnie z rynku wtórnego.

Najważniejsze dla kupujących parametry osiedla to: ogrodzenie terenu osiedla (44,2%), niska zabudowa (43,4%), niskie prognozowane koszty eksploatacyjne (39,7%), winda w niskich blokach (33,6%). Najmniej istotny jest całodobowy monitoring osiedla (15%), niska zabudowa wokół osiedla (15,9%) oraz całodobowa ochrona budynku (16,8%). Dla młodych małżeństw najmniej ważny jest całodobowy monitoring osiedla (tylko 6,6% wskazań) i niska zabudowa wokół osiedla (8,2%). Dla singli i osób planujących wstąpić w związek małżeński szczególnie ważne, w porównaniu do pozostałych grup, są niskie prognozowane koszty eksploatacyjne. Dla osób w stanie wolnym najmniej ważne są indywidualne komórki lokatorskie.

Targi mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

TARGI Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Miejsce: Stadion Narodowy, Al. Księcia J. Poniatowskiego 1, Warszawa

Termin: 11 i 12 kwietnia 2015 (sobota-niedziela), w godzinach 10.00–17.00

Szczegółowe informacje o targach >>

Osoby odwiedzające targi otrzymają:

  • mapy inwestycji mieszkaniowych w aglomeracji warszawskiej,
  • katalog Mazowieckie Inwestycje Mieszkaniowe z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Warszawy i okolic. W publikacji znajdują się informacje o lokalizacji osiedli, cenach, dostępnych metrażach mieszkań, terminach realizacji inwestycji, a także wizualizacje inwestycji i dane teleadresowe deweloperskich biur sprzedaży,
  • przewodnik targowy - czytelna broszura z planem stoisk targowych oraz z programem wydarzeń towarzyszących.

Dzieciom, które wraz z rodzicami przyjdą na Targi profesjonalną opiekę zapewni przedszkole Baby&Care


Kup bilet na Targi przez internet

W lutym 2015 roku ruszył serwis internetowy biletynatargi.pl. Strona jest nowym narzędziem spółki Murator EXPO do internetowej sprzedaży biletów na targi. Służy również jako system do rejestracji targowych gości.
Firma Murator EXPO proponowała dotychczas zwiedzającym targi zakup biletów na wybrane wydarzenia za pośrednictwem partnerów – serwisów biletowych czy zakupów grupowych.
Platforma biletynatargi.pl to nowa usługa Murator EXPO, która umożliwia wszystkim chętnym zakup wejściówki lub rejestrację na dowolne wydarzenie bez kolejek i w atrakcyjnej cenie. Za bilety zapłacić można za pośrednictwem serwisu przelewy24.pl dzięki czemu użytkownik otrzyma bilet bezpośrednio po dokonaniu zapłaty. Bilet wysyłany jest na adres poczty elektronicznej klienta. Należy go wydrukować i zabrać na targi.

autor: Murator EXPO

aktualizacja: 13.04.2015

Polecane artykuły
Odbiór mieszkania od dewelopera - poradnik
Odbiór techniczny to jeden z ważniejszych etapów procesu zakupu mieszkania na rynku...
Ceny mieszkań w Polsce bez większych zmian
Już od 21 miesięcy trwa stabilizacja cen mieszkań w Polsce. Wprawdzie w poszczególnych...
Rekomendacja U. Czego dotyczy? Kiedy wchodzą w życie nowe regulacje?
Rekomendacja U reguluje standardy współpracy pomiędzy bankami i firmami ubezpieczeniowymi...
Projekty deweloperów coraz bardziej oryginalne. Nietypowe osiedla
Na rynku mieszkaniowym coraz większa podaż nowy mieszkań. Deweloperzy, którzy chcą, by...

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.