Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Targi Wszystko Dla Domu 2008

tagi tematyczne targi Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz
Targi Wszystko Dla Domu 2008
Targi Wszystko Dla Domu 2008

W dniach 14-16 listopada 2008 roku w Szczecinie odbędą się XVII Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz. Targi Wszystko Dla Domu to doskonała okazja do zapoznania się z nowymi trendami wnętrzarskimi.

Na największych targach wnętrzarskich w północno-zachodniej Polsce zainteresowani odnajdą nowe produkty i wzory, będą mogli również skorzystać z porad architektów, którzy doradzą jak wygodnie, modnie i ze smakiem urządzić lub zmodernizować mieszkanie.

Rozwój budownictwa mieszkaniowego wielo- i jednorodzinnego sprzyja ogromnemu zapotrzebowaniu na porady, pokazy i wystawy związane właśnie z wyposażaniem lokali mieszkalnych. Wszelkie artykuły niezbędne do stworzenia nowych, ciekawych i ciepłych wnętrz, jak też inspiracje do modernizacji naszych dotychczasowych czterech kątów, można znaleźć na szczecińskich targach Wszystko Dla Domu. Przez trzy dni firmy z wielu branż związanych z aranżacją wnętrz będą prezentować swoje produkty - od glazury, terakoty i wyrobów z kamienia, poprzez meble, szkło dekoracyjne i użytkowe, tkaniny, oświetlenie aż po artykuły AGD.

Zakres tematyczny targów Wszystko Dla Domu 2008:
- artykuły dekoracyjne i wyposażenia wnętrz
- meble
- materiały i sprzęt do wykończenia wnętrz
- urządzenia, instalacje, sprzęt
- akcesoria, fabrykaty
- projektowanie i aranżacja wnętrz
Nowością będzie strefa Home Trendy - salon artykułów codziennego użytku i przedmiotów dekoracyjnych, zaprojektowanych zgodnie z najnowszym wzornictwem.

Targi Wszystko Dla Domu cieszą się ogromną popularnością wśród przedsiębiorców oraz mieszkańców regionu zachodniopomorskiego, a także gości zza zachodniej granicy. Podczas poprzedniej edycji targów ekspozycje wystawców podziwiało blisko 10 000 osób. Targowa frekwencja utwierdza w przekonaniu, że zainteresowanie tematyką wykończenia i aranżacji wnętrz cały czas wzrasta, a odwiedzający ekspozycje poszukują kontaktów biznesowych, nowatorskich i inspirujących pomysłów adaptacji przestrzeni i produktów z tym związanych. Nie słabnie także zainteresowanie wystawców - w 2007 roku swoją ofertę przedstawiło ponad 100 firm.

autor: opracował: as

aktualizacja: 16.06.2009

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.