Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

TS Invest rozszerza projekt Sierra Golf Club. Luksusowe wille na Pomorzu

tagi tematyczne apartamentowce Sierra Golf Club TS Invest
TS Invest rozszerza projekt Sierra Golf Club
TS Invest rozszerza projekt Sierra Golf Club

Spółka inwestycyjna TS Invest przedstawiła plan dalszego rozwoju Sierra Golf Club. Oprócz planowanych już wcześniej apartamentów w otoczeniu pola golfowego powstaną także luksusowe wille, ekskluzywne centrum Fitness SPA oraz liczne obiekty sportowo-rekreacyjne.

Początkowo projekt zakładał powstanie 49 apartamentowców. Inwestor postanowił jednak zmienić pierwotne założenia tak, by dostosować się bardziej do oczekiwań Klientów. W związku z tym w przestrzeń 120 ha, na których obecnie znajduje się już pole golfowe, wkomponowanych zostanie 28 budynków apartamentowych oraz 31 ekskluzywnych willi. Z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców, przewidziano budowę boisk do tenisa i koszykówki, przestronnych i bezpiecznych placów zabaw dla najmłodszych oraz klimatycznych kawiarenek. Mieszkańcy kompleksu w centrum Fitness & SPA znajdą ciekawe propozycje, jak np. gimnastykę, zajęcia z jogi, medytacji i tańca. Baseny, jacuzzi, łaźnie parowe i sauny będą wspaniałym dopełnieniem aktywnie spędzonego dnia na polu golfowym.

W związku z nowym planem zagospodarowania terenu, inwestor przewiduje częściową przebudowę istniejącego pola. Całość projektu zostanie zrealizowana na przestrzeni 10-12 lat, będzie charakteryzowała się spójną architekturą oraz stosunkowo niską intensywnością zabudowy, aby utrzymać luksusowy charakter projektu. Prace będą prowadzone w taki sposób, aby możliwie najmniej zakłócać grę na polu golfowym. Zakończenie budowy pierwszego etapu, w którym do użytku zostaną oddane trzy apartamentowce, planowane jest na lato 2010 r. Za realizację inwestycji odpowiedzialna jest spółka developerska TS Invest Sierra, należąca do tej samej grupy kapitałowej co Sierra Golf Club – TS Group.

autor: źródło: BC MFD Media Communications

aktualizacja: 12.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.