Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Tuznajdziesz.pl promuje ogłoszenia nieruchomości w wyszukiwarce buku.pl

tagi tematyczne oferty nieruchomości ogłoszenia nieruchomości
buku.pl
buku.pl

Serwis tuznajdziesz.pl rozpoczął współpracę z wyszukiwarką buku.pl, która agreguje ogłoszenia nieruchomości z największych polskich serwisów ogłoszeniowych.

Serwis buku.pl agreguje aktualne ogłoszenia sprzedaży lub wynajmu pochodzące z różnych źródeł, porównuje je, przelicza, a następnie przedstawia użytkownikowi optymalną listę ofert spełniających wybrane przez użytkownika kryteria. Istotnym elementem wyszukiwarki jest mapa, na której możliwe jest wybranie kilku punktów jednocześnie lub kreślenie na mapie własnego obszaru wyszukiwania nieruchomości.

Jak działa buku.pl?
Twórcy buku.pl przygotowali własny algorytm, który uwzględnia kilka istotnych dla użytkownika parametrów, między innymi: cenę, powierzchnię, datę dodania ogłoszenia (jego aktualność) oraz odległość od punktów wyszukiwania. Każdy parametr ma w serwisie swoją wartość i wagę, dzięki czemu użytkownik może zapoznać się wyłącznie z ofertami o najbardziej interesujących go parametrach. Oferty bardziej atrakcyjne dla użytkownika wyświetlane są na liście wyników w pierwszej kolejności, te mniej atrakcyjne są na niższych pozycjach.
Inne atuty serwisu to:
- identyfikowanie duplikatów ogłoszeń oraz usuwanie ofert nieaktualnych,
- premiowanie na liście wyników ofert zawierających pełne i dokładne dane oraz zdjęcia,
- imponująca liczba ogłoszeń – ponad 2 miliony,
- informowanie użytkowników o aktualizacjach na liście zapisanych kryteriów wyszukiwania i o zmianach w ogłoszeniach dodanych wcześniej jako „ulubione”.

autor:

aktualizacja: 30.10.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.