Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Ułańskie apartamenty w Poznaniu

tagi tematyczne Agrobex apartamenty mieszkania Poznań Osiedle Ułańskie
Ułańskie apartamenty
Ułańskie apartamenty

Już za rok firma Agrobex odda do użytku luksusowe apartamenty zlokalizowane na terenie dawnych koszar wojskowych.

W rejonie ulic Grunwaldzkiej, Wojskowej i Ułańskiej w Poznaniu powstaje stylowe, a jednocześnie nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Składa się ono z dwóch części: sześciu nowoczesnych budynków mieszkalnych, częściowo już oddanych do użytku oraz luksusowych loftów, które budowane są na planie XIX-wiecznych koszar 15 Pułku Ułanów Poznańskich. Deweloper postanowił wykorzystać zabytkowe mury starych budowli, które poddane zostały rewitalizacji z uwzględnieniem wszelkich wymogów konserwatora zabytków. Układ budynków, architektura, a także elewacje i materiały budowlane nawiązują do minionej epoki. Zadbano też o stare, szlachetne drzewa rosnące na osiedlu.

W zabytkowych murach zaprojektowano 50 jedno- i dwupoziomowych apartamentów o powierzchni od 60 do 163 mkw., z których część ma indywidualne wejścia. Do każdego lokalu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. Osiedle jest  monitorowane i przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W pobliżu znajdują się parki miejskie, pływalnia, restauracje, kina i teatry. Atutem lokalizacji jest także bardzo dobry dojazd do centrum miasta, lotniska i dworca kolejowego.

Na Osiedlu Ułańskim zaprojektowano również lokale handlowo-usługowe o metrażu od 30 do 200 mkw. oraz jeden lokal o powierzchni 700 mkw. Ich okna wystawowe będą się znajdowały od strony ulic Ułańskiej i Grunwaldzkiej.
Ceny apartamentów wahają się od 10 000 do 13 500 zł brutto za mkw.
Zakończenie inwestycji planowane jest na kwiecień 2009 roku.

Ogłoszenia: mieszkania na sprzedaż w Poznaniu

autor: opracował: ak

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.