Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

UBM realizuje kolejny projekt Villa Galicja

tagi tematyczne nowa inwestycja UBM nowe inwestycje Kraków nowe mieszkania Prądnik Czerwony nowe mieszkania w Krakowie UBM Villa Galicja

Nowoczesny budynek Villa Galicja jest trzecim realizowanym obecnie przez spółkę UBM projektem mieszkaniowym. Budowa 72 mieszkań rozpocznie się w I kwartale 2010 i zostanie ukończona rok później.

Czterokondygnacyjny budynek Villa Galicja (w kształcie litery C) będzie realizowany przy ulicy Dominikanów, w spokojnej i zielonej krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, zaledwie 4 km od zabytkowego Starego Miasta. Od strony północno-wschodniej inwestycja graniczyć będzie z zabytkowym parkiem „Zaczarowanej dorożki”. Niedaleko inwestycji przebiega Trasa Turystyczno-Kulturowa Prądnika Czerwonego, prezentująca liczne obiekty zabytkowe miasta.

Villa Galicja

 

Na budynek Villa Galicja składać się będzie 72 jedno -, dwu- i trzypokojowych lokali o powierzchni od 32 do 120 mkw. Teren inwestycji będzie ogrodzony i monitorowany. Dodatkowe poczucie bezpieczeństwa zapewni obecność Posterunku Policji w odległości kilometra. Do budynku przynależeć będzie garaż podziemny, skąd za pomocą windy będzie można dostać się na dowolne piętro inwestycji. Dodatkowe miejsca postojowe znajdować się będą przed budynkiem, przy czym część z nich zostanie osłonięta wiatą. Do Villa Galicja prowadzić będą dwie bramy wjazdowe, co zagwarantuje mniejszy ruch, a tym samym większe bezpieczeństwo na terenie obiektu.

Do każdego lokalu parterowego przypisany będzie ogródek, natomiast mieszkania na kondygnacjach I-III będą miały przestrzenne balkony. W lokalach na najwyższych piętrach zaprojektowano niezwykle ciekawe w adaptacji antresole, prowadzące na tarasy o powierzchni nawet do 74 mkw.

 

autor: źródło: Kostrzewa PR

aktualizacja: 01.03.2010

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.