Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Urok przedwojennych willi - oferty sprzedaży Sopot, Warszawa, Gdynia

tagi tematyczne domy do sprzedazy Warszawa Gdynia przedwojenna willa rezydencja rynek nieruchomości Sopot wille do sprzedaży Warszawa
przedwojenne wille
przedwojenne wille

Stare wille zachwycają niepowtarzalnym, oryginalnym stylem. Część z nich przetrwała w dobrym stanie dziesiątki lat dzięki starannym pracom renowacyjnym i remontowym.

Przedstawiamy wyjątkowe, zadbane wille z początku XX wieku. Każda charakteryzuje się indywidualnym, nietuzinkowym stylem.

Sopot
Willa z 1904 r., zlokalizowana w zacisznej części miasta. Przedmiotem sprzedaży jest część domu (200 mkw.), która stanowi samodzielny lokal, ma osobne wejście i garaż oraz odrębną księgę wieczystą. W przyziemu budynku są dwa pokoje i zaplecze socjalne. Na piętrze domu znajdują się 3 pokoje, niezależna kuchnia i łazienka. Poddasze to otwarta przestrzeń oraz łazienka. W tej części domu jest wyjście na taras, z którego roztacza się piękny widok, można nawet dostrzec nadmorski brzeg. Działka przynależna do sprzedawanej części domu zajmuje powierzchnię 800 mkw. W ogrodzie znajdują się ciekawe nasadzenia i oczka wodne.

sopot willa1
sopot willa2


Konstancin-Jeziorna
Piękna willa z początku ubiegłego stulecia zaprojektowana przez Władysława Marconiego (syna sławnego architekta Henryka Marconiego). W detalach elewacji budynku przeplatają się reminiscencje historycznych stylów architektonicznych. Willa charakteryzuje się wyważonymi proporcjami bryły i przestronnością pomieszczeń (wys. ponad 3,5 m). Budynek jest w dobrym stanie technicznym, zadbany. Powierzchnia domu to 300 mkw., a składa się na nią m.in. 9 pokoi rozmieszczonych na trzech kondygnacjach. Na rozległej działce wśród starych sosen znajduje się także zabytkowa, urokliwa wozownia. 

konstancin willa1
konstancin willa2

autor: Oprac. Agnieszka Karpińska

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.