Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Villa Arte - nowa inwestycja na warszawskiej Woli

tagi tematyczne Bouygues Immobilier Polska nowe inwestycje Warszawa nowe mieszkania Wola rynek nieruchomości rynek pierwotny Villa Arte Warszawa Wola

Villa Arte to nowa inwestycja Bouygues Immobilier Polska zlokalizowana przy ul. Jana Kazimierza 49 na warszawskiej Woli.

Inwestycja składać się będzie docelowo z trzech zespołów budynków skupiających ponad 700 mieszkań. W pierwszym zespole zaprojektowano 2 budynki, z których do sprzedaży w pierwszej kolejności przeznaczono budynek z 93 mieszkaniami i dwoma lokalami usługowymi.
W ofercie znajdują się mieszkania o powierzchniach od 24 do 88 mkw. Dla mieszkań na parterze przewidziano ogródki graniczące z parkiem, który powstanie na terenie inwestycji. Założeniem dewelopera jest aby w jednym z lokali usługowych, którego okna wychodzą na park powstało przedszkole lub klub dla dzieci.
W Villi Arte można znaleźć mieszkania 1-pokojowe za kwotę nie przekraczającą 200 tys. złotych, 2-pokojowe za około 300 tys. zł i 3-pokojowe za około 400 tys. Średnia cena 1 mkw. wynosi 7500 zł. Cena miejsca postojowego w podziemnej hali garażowej to 29 900 zł.
Nowością w inwestycji Villa Arte jest pula mieszkań, które są oferowane wraz z kompletnym wykończeniem. Bouygues Immobilier Polska planuje rozpocząć budowę pierwszego etapu na wiosnę 2010 roku i zakończyć ją pod koniec roku 2011, tak aby móc oddawać mieszkania w I kwartale 2012 roku. Mieszkania wykończone „pod klucz“ będa oddawane w tym samym momencie co niewykończone.
Deweloper zdecydował się wybudować dwa mieszkania pokazowe obok biura sprzedaży przy ul. Jana Kazimierza. Mieszkania pokazowe będą gotowe w styczniu.

villa Arte

autor: Źródło: Bouygues Immobilier

aktualizacja: 01.03.2010

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.