Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

W Bielsku-Białej kupimy przede wszystkim nowe mieszkania

tagi tematyczne Bielsko-Biała ceny mieszkań deweloperzy inwestycje deweloperskie mieszkanie w kamienicy nowe mieszkania nowe osiedla wielka płyta
Bloki przy Dmowskiego w Bielsku-Białej
Bloki przy Dmowskiego w Bielsku-Białej

Bielsko-Biała to miasto, w którym na sprzedaż wystawiane są przede wszystkim nowe mieszkania, wybudowane po 1990 roku. Mieszkania starsze – w blokach z wielkiej płyty lub w kamienicach, stanowią niewielką część puli ofert agencji nieruchomości.

W Bielsku-Białej najchętniej kupowane są mieszkania w dzielnicach Straconka, Kamienica, Cygański Las, Wapienica. W tych obszarach miasta oferowane są głównie nowe mieszkania, funkcjonalnie zaaranżowane i gotowe do wprowadzenia. Bardzo często zlokalizowane są one w kameralnych, niewysokich budynkach, w otoczeniu zieleni, z widokiem na góry, a takie właśnie lokalizacje uchodzą za najbardziej atrakcyjne. Podaż mieszkań, zarówno tych wybudowanych w ostatnich kilkunastu latach, jaki i z rynku pierwotnego, jest duża. W Bielsku-Białej realizowanych jest kilka inwestycji deweloperskich:

Zielone Wzgórze - kompleks nowoczesnych, trzykondygnacyjnych budynków w zabudowie szeregowej, z podziemnymi garażami. Deweloper – Murapol, oferuje mieszkania o metrażach 45 i 82 m2. Inwestycja jest oddana do użytkowania. Lokalizacja: ul. Kopczyńskiego, Bielsko-Biała. Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem jest wyceniane na 135 tys. zł.

Słoneczne Bulwary – zabudowa wielorodzinna przy ulicy Miodowej. W ramach inwestycji powstaną 4 budynki, w każdym 19 mieszkań o powierzchni od 35 do 68 m2. Pierwszy etap osiedla jest oddany do użytkowania. Deweloper: Murapol.

Bielsko-Biała, mieszkania na sprzedaż, ogłoszenia >>

 

Bielsko-Biała, mieszkanie przy ul. Górskiej. Nr oferty 237/1997/OMS
Bielsko-Biała, mieszkanie przy ul. Górskiej. Nr oferty 237/1997/OMS
fot.: Plan A Nieruchomości
Osiedle Pogodne, Bielsko-Biała. Nr oferty 141/3123/OMS
Osiedle Pogodne, Bielsko-Biała. Nr oferty 141/3123/OMS
fot.: Remax

Inwestycja przy Grunwaldzkiej – dwa budynki z mieszkaniami o powierzchni od 35 do 108 m2. Osiedle znajduje się w dzielnicy Górne Przedmieście, blisko centrum. Inwestycja jest gotowa do użytkowania. Deweloper: Murapol.

Osiedle Pogodne – kompleks ośmiu nowoczesnych budynków, położonych w dzielnicy Złote Łany. Deweloper – Inbud, oferuje mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 26 do 66 m2. Ceny mieszkań zaczynają się od 4,2 tys. zł za metr.

Złote Wzgórze – osiedle czterech budynków przy ulicy Urodzajnej, realizowane przez Arkon. W ofercie dewelopera są kawalerki, mieszkania dwu- i trzypokojowe. Ceny zaczynają się od 3900 zł za m2.

Suska Park – mieszkania od 37 do 74 m2, zlokalizowane w dzielnicy Kamienica, niedaleko ulicy Karpackiej. W każdym mieszkaniu jest duży balkon z widokiem na góry. Deweloper: Notra.

Rezydencje Lipowej Doliny
– mieszkania przy ulicy Bystrzańskiej. Inwestycja została oddana do użytkowania. Deweloper (Dombud) oferuje mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe. W budynkach są podziemne garaże i windy.

Kamienice przy Rynku w Bielsku-Białej
Kamienice przy Rynku w Bielsku-Białej
fot.: google street view
Bloki przy Dmowskiego w Bielsku-Białej
Bloki przy Dmowskiego w Bielsku-Białej
fot.: google street view

autor: red. tuznajdziesz.pl

aktualizacja: 28.05.2014

Polecane artykuły
Mieszkania do remontu – tańsze i w dobrej lokalizacji
W sytuacji, gdy nadal nie łatwo o wysoki i tani kredyt hipoteczny, rośnie grupa osób...
Mieszkania we Wrocławiu – co się tu buduje i sprzedaje?
Poszukujący mieszkania we Wrocławiu mają w czym wybierać – oferta deweloperów i...
Bezpieczny wynajem mieszkania. Jak przygotować umowę najmu?
Osoby, które wynajmują swoje mieszkania, często borykają się z wieloma problemami. Zdarza...
Duża podaż tanich mieszkań na rynku wtórnym w Katowicach
W Katowicach najtańsze mieszkania oferowane są w śródmiejskich kamienicach i na osiedlach...

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.