Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

W Robakowie pod Poznaniem powstaje Osiedle Świerkowa Polana II

tagi tematyczne deweloper Skaland osiedla mieszkaniowe Osiedle Świerkowa Polana Robakowo
Osiedle mieszkaniowe Świerkowa Polana w Robakowie pod Poznaniem
Osiedle mieszkaniowe Świerkowa Polana w Robakowie pod Poznaniem

W ramach osiedla deweloper Skaland wybuduje zespół kameralnych willi podmiejskich z dwupoziomowymi mieszkaniami. Osiedle mieszkaniowe Świerkowa Polana realizowane jest kilkanaście kilometrów od Poznania.

W drugim etapie inwestycji dostępne będą mieszkania 3- oraz 4-pokojowe. Na powierzchni od 60 do 72 mkw. znajdzie się salon, kuchnia, dwie łazienki oraz dwie lub trzy sypialnie. Każdy lokal będzie miał własny ogródek i dwa miejsca parkingowe. W standardzie deweloperskim klient otrzymuje przyłącze do kominka, rolety okienne, parapety marmurowe, drewniany taras, instalację centralnego ogrzewania z kotłem dwufunkcyjnym oraz domofon i instalację RTV.

W drugim etapie Osiedla Świerkowa Polana, który realizowany będzie w trzech częściach,  wybudowanych zostanie 140 mieszkań. Pierwsze lokale oddane zostaną do użytku już III kwartale 2012 roku. Deweloper wykona pełną infrastrukturę osiedla z drogą, miejscami parkingowymi, oświetleniem oraz placem zabaw dla dzieci.

Zobacz także: mieszkania na sprzedaż, Poznań

Osiedle mieszkaniowe Świerkowa Polana w Robakowie pod Poznaniem
Osiedle mieszkaniowe Świerkowa Polana w Robakowie pod Poznaniem
fot.: Źródło: Agencja PR4You

Niewielkie Robakowo, liczące niespełna tysiąc mieszkańców, wzbudza coraz większe zainteresowanie Wielkopolan. Atutem lokalizacji są pobliskie kompleksy leśne i jeziora. W samym Robakowie znajduje się szkoła, kościół i sklepy. Dzięki bliskości trasy katowickiej dojazd do stolicy Wielkopolski zajmuje kilkanaście minut, a znajdujący się na obrzeżach Poznania kompleks centrów handlowych z M1, Ikea i OBI, stanowi dobre zaplecze dla podmiejskiej sypialni, jaką staje się Robakowo.

Deweloper Skaland realizuje również inwestycje w Koninku (Nowe Koninko), w której oferuje domy wolno stojące i w zabudowie szeregowej, a także Osiedle Sosnowe w Kamionkach, na którym dostępne są domy w zabudowie szeregowej.

autor: źródło: Agencja PR4You

aktualizacja: 30.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.