Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Wakacyjne rabaty na osiedlu Zen Garden

tagi tematyczne Prestige Zen Garden
Wakacyjne rabaty Prestige
Wakacyjne rabaty Prestige

Warszawski deweloper Prestige wprowadził 10% upust cenowy na osiedlu Zen Garden. Promocja liczona jest od ceny brutto lokalu wraz z ewentualnym tarasem, balkonem czy ogródkiem.

Deweloper wprowadził upusty cenowe dla osób, które zdecydują się na zakup lokalu w okresie wakacyjnym, tj. do połowy września 2008 r.  Rabaty wynoszą: dla najmniejszego lokalu 48 588 zł , dla największego nawet 113 211 zł.

Zen Garden to kameralne i komfortowe osiedle na granicy Warszawy i Ożarowa Mazowieckiego. Na osiedlu powstanie  ponad sto mieszkań w niskiej, trzykondygnacyjnej zabudowie. Realizację inwestycji rozpoczęto w kwietniu br., obecne zaawansowanie robót budowlanych to 70% stanu „zero”. Na  obszarze półtora hektara powstanie osiedle dziewięciu budynków mieszkalnych. W pierwszym etapie wybudowanych zostanie 36 lokali o powierzchni od 54 do 130 mkw.

autor: opracował: mj

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.