Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Warszawa, Ostrobramska: rusza sprzedaż mieszkań w inwestycji Młoda Praga

tagi tematyczne deweloperzy Warszawa mieszkania Gocław mieszkania Ostrobramska mieszkania Praga Południe mieszkania przy Promenadzie Młoda Praga nowe mieszkania Warszawa Nowe Ogrody Pirelli Pekao Real Estate sprzedaż mieszkań Warszawa
Młoda Praga
Młoda Praga

Pirelli Pekao Real Estate (Grupa Pirelli RE) rozpoczyna sprzedaż mieszkań w pierwszym etapie warszawskiego kompleksu mieszkaniowo-usługowego Młoda Praga przy ulicy Ostrobramskiej 75.

W ofercie znajduje się 431 mieszkań z segmentu popularnego, o powierzchni od 32 do 124 mkw. Inwestycja ma zróżnicowaną strukturę lokali, od niewielkich kawalerek, po duże mieszkania pięciopokojowe. Cena za metr kwadratowy lokalu wynosi od 6200 do 9000 PLN, dzięki czemu część z nich dostępnych będzie w ramach programu „Rodzina na swoim”.

Kompleks Młoda Praga został zaprojektowany tak, aby mieszkania były funkcjonalne i efektywnie rozplanowane. Na poziomach –1 i 0 zlokalizowanych zostanie 491 miejsc parkingowych. Na parterze planowane jest również wygospodarowanie 178 mkw. powierzchni usługowej.

Młoda Praga
Młoda Praga - nowe osiedle w Warszawie

W skład pierwszego etapu kompleksu będą wchodziły budynki o zróżnicowanej wysokości, od 6 do 15 kondygnacji. Młoda Praga będzie osiedlem z własnymi ulicami, placami oraz niezbędną infrastrukturą. Ponadto, wszystkie budynki będą dostępne dla osób niepełnosprawnych. Inwestycja podzielona będzie na kwartały tworzące zamknięte, wydzielone, kameralne dziedzińce. W każdym z nich zaprojektowano elementy zieleni, oraz małe formy architektoniczne z placami zabaw dla dzieci. Elewacje budynków będą stonowane, zdominowane przez jasne barwy.

Inwestycja jest dobrze skomunikowana zarówno z centrum miasta, jak również, dzięki finalizowanemu właśnie węzłowi komunikacyjnemu Marsa, z trasami wyjazdowymi z Warszawy. W sąsiedztwie znajdują się duże centra handlowe m.in. Promenada i King Cross Praga.

Osiedle Młoda Praga jest projektem, znakomicie wpisującym się w proces dynamicznego rozwoju tej części Warszawy. Jesteśmy przekonani, że odpowiednio skalkulowany stosunek ceny do jakości oferowanego przez nas produktu, będzie stanowić o jego powodzeniu. Rosnąca koniunktura na rynku oraz popularność lokalizacji sprawiają, że patrzymy na tę inwestycję z dużym optymizmem – mówi Ryszard Danielewicz, Prezes Zarządu Pirelli Pekao Real Estate Sp. z o.o.

Inwestorem jest firma Nowe Ogrody, której udziałowcami są Pirelli RE oraz międzynarodowy fundusz nieruchomości typu private equity zarządzany przez Grove International Partners.

Parametry I etapu inwestycji w liczbach:
Powierzchnia użytkowa usług - 178,76 m2
Powierzchnia użytkowa mieszkań PUM – 28 605,99 m2
Powierzchnia garaży – 14215,19 m2
Pow. Kom. Lokatorskie, Pom. Gospodarcze i techniczne, administracyjne, komunikacja – 3438,96 m2
Ilość mieszkań – 431
Ilość kond. garażowych podziemnych – 1
Ilość kond. garażowych nadziemnych – 1
Ilość kond. nadziemnych mieszkalnych – 5-9, 14.
Ilość miejsc parkingowych w garażach – 491
Ilość miejsc parkingowych w terenie – 8

autor: Źródło: Lighthouse Consultants

aktualizacja: 16.08.2010

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.