Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Wawel Service oddał do użytkowania Apartamenty na Mokotowie

tagi tematyczne Apartament na Mokotowie apartamenty deweloper Warszawa mieszkania Mokotów Wawel Service
Apartamenty na Mokotowie, Warszawa
Apartamenty na Mokotowie, Warszawa

Deweloper Wawel Service zakończył budowę apartamentów przy ulicy Rolnej w Warszawie na Mokotowie. W sprzedaży dostępne są mieszkania w standardzie deweloperskim oraz wykończone pod klucz.

Apartamenty na Mokotowie to kameralny obiekt, w którym znajdują się mieszkania o podwyższonym standardzie o metrażach od 42 do 159 m2. Wszystkie lokale mają tarasy lub loggie. Na najwyższych kondygnacjach są mieszkania dwupoziomowe. Budynek zaprojektowano na planie dwóch prostokątów, co dało możliwość utworzenia zacisznego, otwierającego się w kierunku południowo-zachodnim zielonego patio z elementami małej architektury. W apartamentowcu zastosowano nowoczesne rozwiązania techniczne i szlachetne materiały wykończeniowe: kamień, drewno, szkło, które podkreślają prestiżowy charakter inwestycji.

Do dyspozycji mieszkańców jest garaż podziemny. Budynek przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Windy obsługują wszystkie kondygnacje, włącznie z garażem. Apartamentowiec jest monitorowany i ma zapewnioną całodobową ochronę.

W ofercie sprzedaży znajdują się mieszkania w standardzie deweloperskim oraz lokale wykończone pod klucz. Do dyspozycji mieszkańców jest również architekt wnętrz, który pomoże zaaranżować przestrzeń nowego lokum i nadać mu niepowtarzalny charakter.

Sprawdź najnowsze oferty: mieszkania na Mokotowie

 

Apartamenty na Mokotowie, Warszawa
Apartamenty na Mokotowie, Warszawa
fot.: Wawel Service
Apartamenty na Mokotowie, Warszawa
Apartamenty na Mokotowie, Warszawa
fot.: Wawel Service

autor: Źródło: materiały prasowe dewelopera

aktualizacja: 29.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.