Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Wawel Service rozpoczął kolejny etap inwestycji Millenia Fort

tagi tematyczne Borkowska mieszkania deweloperzy Kraków deweloperzy Małopolska inwestycje mieszkaniowe Kliny mieszkania Kliny Millenia Fort nowe mieszkania Kraków nowe osiedla Kraków sprzedaż mieszkań Kraków Wawel Service
Millenia Fort
Millenia Fort

Rozpoczęto budowę VII etapu inwestycji Millenia Fort na krakowskich Klinach. W rejonie ul. Zawiłej i Borkowskiej, w którym deweloper wybudował już ponad 1000 mieszkań, powstanie jeszcze 5 budynków. W sumie osiedle powiększy się o 231 mieszkań.

 

Inwestycję Millenia Fort deweloper zaprojektował przede wszystkim z myślą o rodzinach z dziećmi - na osiedlu  znajdują się liczne alejki spacerowe, place zabaw i ogródki. Dzielnica Kliny ma dobrze rozwiniętą infrastrukturę, są tu przedszkola, sklepy, apteki, a wkrótce powstanie klinika medyczna, która jest także projektem Wawel Service.
Budynki realizowane w ramach VII etapu to połączenie klasycznych tynków, szkła oraz czerwonych i pomarańczowych elewacji i balustrad. Pod budynkami znajdą się  wielostanowiskowe garaże podziemne.

Przewidywany termin oddania budynków do użytkowania to IV kwartał 2011 r. Wszystkie mieszkania będą dostępne w cenie 5499zł brutto.

Kraków, mieszkania w cenie do 300 tys. zł

Millenia Fort
Millenia Fort, osiedle na krakowskich Klinach

autor: Magdalena Wymazała

aktualizacja: 09.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.