Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Wikana wybuduje Osiedle Marina w Lublinie

tagi tematyczne mieszkania Lublin Osiedle Marina Wikana
Lublin, Osiedle Marina
Lublin, Osiedle Marina

Osiedle Marina będzie składało się z dziesięciu budynków mieszkalnych realizowanych w kilku etapach. Ceny mieszkań zaczynają się od 4650 zł za mkw.

Inwestycja realizowana jest pomiędzy ulicami Nałkowskich, Żeglarską i Zemborzycką. Cały kompleks liczył będzie 10 budynków mieszkalnych. W pierwszej kolejności realizowane będą budynki od strony ul. Nałkowskiej. Powstanie również niezbędna infrastruktura drogowo – sieciowa (w tym nowe drogi miejskie). W ciągu najbliższych trzech lat deweloper odda do użytkowania pięć budynków, w których znajdzie się 240 mieszkań i 15 lokali usługowych.
Aktualnie wprowadzane są do sprzedaży dwa budynki mieszkalno - usługowe, czterokondygnacyjne, z indywidualnymi garażami i miejscami postojowymi. Deweloper przewiduje zakończenie tego etapu do 30 września 2012 roku.

Zobacz także ogłoszenia: mieszkania w Lublinie

Lublin, Osiedle Marina
Lublin, Osiedle Marina
fot.: Wikana
Lublin, Osiedle Marina
Lublin, Osiedle Marina
fot.: Wikana

Wikana oferuje mieszkania: 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchniach od 36 do 74 mkw. Każde mieszkanie będzie miało balkon oraz przynależną komórkę lokatorską (piwnicę). Wartość mieszkań kalkulowana jest z uwzględnieniem metrażu i kondygnacji na której znajdzie się mieszkanie. Ceny metra kwadratowego lokali mieszkalnych zawierają się w przedziale 4 650 zł a 4 850 zł/mkw., a cena lokalu usługowego to 6 100 zł/m2. Wartość indywidualnego garażu została ustalona na 27 000 zł zaś miejsca postojowego w garażu podziemnym na 20 000 zł.

autor: Wikana

aktualizacja: 08.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.