Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Willa R6 na Marymoncie

tagi tematyczne mieszkania Marymont Willa R6
Willa R6 na Marymoncie
Willa R6 na Marymoncie

Na Marymoncie w Warszawie, przy ulicy Rudnickiej, powstaje Willa R6. Obiekt realizowany jest w zacisznej okolicy, nieopodal Lasu Bielańskiego, Parku Stawy Kellera oraz Parku Kępa Potocka.

Konstrukcję nośną wykonano techniką żelbetowo-szkieletową i wypełniono ceramiką poryzowaną, o grubości 30 cm. Charakterystycznym elementem willi są narożniki budynku, których tak naprawdę nie ma. Wszystkie rogi są obłe i w większości przeszklone. Gięte szyby produkowane były na specjalne zamówienie inwestora - Modernbau. Każde z mieszkań może być poddane dowolnej aranżacji ponieważ nie ma wewnętrznych ścian nośnych. Dom będzie symbolem powrotu do modernizmu lat 20-tych.

Willa R6 to budynek ekologiczny i ekonomiczny. Do budowy użyto wyłącznie naturalnych surowców. Część elewacji obłożono naturalnym piaskowcem, dzięki czemu dom jest ciepły zimą a chłodny latem. Schody na klatce zostały wykonane z trawertynu, oświetlenie na klatce stanowi podświetlana ściana z onyksu. Na ostatniej kondygnacji przewidziano pomieszczenie SPA, w którym będzie sauna parowa i fińska oraz bicze wodne i siłownia. Na dachu willi przewidzino ogólnodostępny taras widokowy. Projekt architektoniczny powstał w pracowni Wojciech Gąsiak Studio Architektoniczne. Planowany termin zakończenia budowy i oddania obiektu do użytku to I kwartał 2009.

Ogłoszenia: mieszkania na sprzedaż w Warszawie

autor: opracował: jk
zdjęcia: Modernbau

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.