Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Willa Sowiniec: nowe apartamenty na Woli Justowskiej

tagi tematyczne apartamenty pod Krakowem apartamenty Wola Justowska deweloperzy Kraków Grupa Jukatan mieszkania Małopolska mieszkania pod Krakowem mieszkania Wola Justowska sprzedaż mieszkań Kraków Willa Sowiniec
Willa Sowiniec
Willa Sowiniec

Grupa Jukatan rozpoczyna na Woli Justowskiej w Krakowie budowę apartamentów Willa Sowiniec. W skład enklawy wejdzie 14 budynków (44 apartamenty oraz domy jednorodzinne).

W każdym z budynków znajdzie się od jednego do czterech jedno- i dwupoziomowych apartamentów o powierzchni od 60 do 200 mkw. Do mieszkań zlokalizowanych na parterze, z dodatkową kondygnacją w przyziemiu, przypisane są indywidualne ogrody japońskie. Natomiast te na pierwszym piętrze będą miały drugą kondygnację – poddasze wraz z tarasem.
W ramach kompleksu powstaną też domy o powierzchni od 240 do 350 mkw. Na terenie osiedla zaprojektowano tereny zielone, parkingi i garaże, a także recepcję z usługami typu concierge. 

Artystycznego wyrazu inwestycji ma dodać brama wjazdowa oraz stylowa instalacja zaprojektowane przez Ryha Paprockiego, światowej sławy artystę i malarza.

Inwestor rozpoczął już przedsprzedaż apartamentów w okazyjnej cenie. Przedsprzedaż potrwa do końca czerwca. Po jej zakończeniu ceny osiągną wyższy pułap, odpowiadający tej lokalizacji.

Willa Sowiniec
Willa Sowiniec - apartamenty na Woli Justowskiej

autor: Źródło: Rafał Krzywda, FreeMind

aktualizacja: 08.01.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.