Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Wille Lazurowa – nowa inwestycja mieszkaniowa na Bemowie

tagi tematyczne Dom Development mieszkania Bemowo Wille Lazurowa
Wille Lazurowa. Mieszkania na Bemowie w Warszawie
Wille Lazurowa. Mieszkania na Bemowie w Warszawie

Dom Development rozpoczyna sprzedaż kolejnej inwestycji mieszkaniowej. Wille Lazurowa to osiedle niewysokich budynków, w których znajdzie się ponad 160 mieszkań. Inwestycja realizowana jest u zbiegu ulicy Lazurowej oraz Batalionów Chłopskich na warszawskim Bemowie.

Inwestycję Wille Lazurowa będą stanowić cztery 4-piętrowe wille miejskie. W każdym budynku znajdzie się ok. 40 mieszkań, a szczególną cechą osiedla będą dwa obszerne place zabaw dla najmłodszych, otoczone starannie zaprojektowaną zielenią.
Termin planowanego przekazania gotowych mieszkań to koniec III kw. 2016 roku.

Nowa inwestycja Dom Development oferuje 164 mieszkania liczące od jednego do pięciu pokoi (powierzchnie od 33 do 108 m2). Mieszkania na piętrach będą miały balkon, loggię lub taras, te na parterach – przydomowe ogródki. Ceny zaczynają się od 6 250 zł za m2. Dwie hale garażowe znajdą się pod budynkami AB i CD, po 109 miejsc w każdej. Cena miejsca standardowego to 28 000 zł, a miejsca ze schowkiem (28 szt.) – 32 000 zł. W ofercie znajdą się ponadto 33 komórki lokatorskie w cenie 4 000 zł.

Deweloper proponuje przyszłym mieszkańcom dwa warianty wykończenia mieszkania: „Dom” (480 zł/m2) oraz „Komfort” (840 zł/m2). Osoby, które zdecydują się na wykończenie mieszkania pod klucz, mogą liczyć na wsparcie Działu Aranżacji Wnętrz przy wyborze materiałów wykończeniowych, kolorystyki wnętrz i elementów wyposażenia kuchennego i łazienkowego.

Estetyczny i harmonijny projekt fasad oraz wnętrz budynków przypadnie do gustu osobom ceniącym design i nowoczesność. Wille Lazurowa to również miejsce zaprojektowane z myślą o rodzinach i dzieciach - na terenie osiedla zaplanowano dwa obszerne place zabaw w atrakcyjnej, kolorowej stylistyce. Deweloper promuje zalety lokalizacji inwestycji – bliskość licznych punkty usługowo-handlowych (m.in. Kaufland, Biedronka, Tesco, CH Wola Park), oraz miejsc rekreacji (Park Górczewska z amfiteatrem im. Michaela Jacksona, ścieżki spacerowe i rowerowe). Bemowo ma też rozbudowaną sieć żłobków, przedszkoli, szkół oraz przychodni. Przebiegająca nieopodal obwodnica S8 daje możliwość sprawnego wyjazdu z miasta, a rozwinięty transport autobusowy i tramwajowy oraz planowany w pobliżu przystanek II linii metra stanowią o dobrym skomunikowaniu inwestycji z innymi rejonami Warszawy.

Mieszkania na Bemowie w Warszawie

Wille Lazurowa. Mieszkania na Bemowie w Warszawie
Wille Lazurowa. Mieszkania na Bemowie w Warszawie
fot.: Dom Development
Wille Lazurowa. Mieszkania na Bemowie w Warszawie
Wille Lazurowa. Mieszkania na Bemowie w Warszawie
fot.: Dom Development

autor: materiały prasowe dewelopera

aktualizacja: 18.03.2015

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.