Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Włodarzewska kusi niskimi cenami

tagi tematyczne Słoneczne Przedmieście Tarchomin Warszawa Wlodarzewska SA
Włodarzewska kusi niskimi cenami
Włodarzewska kusi niskimi cenami

Słoneczne Przemieście Włodarzewskiej S.A. to inwestycja, w której za metr mieszkania zapłacimy 5700 zł brutto.

Warszawski Tarchomin to dzielnica coraz częściej doceniana przez deweloperów. Obok wielu powstających tam osiedli, również polska firma – Włodarzewska S.A. - postanowiła wybudować kompleks mieszkaniowy Słoneczne Przedmieście, który powstaje w niedalekim sąsiedztwie ulicy Mehoffera. Lokalizacja ta gwarantuje dobry dostęp do infrastruktury miejskiej (liczne przedszkola, szkoły, sklepy), sąsiedztwo nadwiślańskich terenów zielonych oraz bliskość węzłów komunikacyjnych.

Słoneczne Przedmieście będzie zamkniętym, chronionym osiedlem mieszkaniowym, składającym się z trzech budynków: jedenego dwupiętrowego i dwóch trzypiętrowych, liczącym 162 mieszkania. W inwestycji znajdą się lokale jedno- i dwupoziomowe o powierzchni od 27 do 110 mkw . Deweloper oferuje 74 mieszkania dwupokojowe, 49 trzypokojowych, 15 czteropokojowych i 2 pięciopokojowe. Cena za 1 mkw. kształtuje się  w przedziale od 5700 do 7200 zł brutto. Koszt miejsca parkingowego to 24 400 zł brutto.
W kompleksie dostępne będą lokale z tarasami na dachach domów, balkonami i loggiami. Projekt przewiduje zarówno mieszkania z aneksami kuchennymi, jak i z kuchniami zamkniętymi. Parter jednego z budynków (ok. 1000 mkw.) deweloper przeznaczy na lokale handlowo-usługowe. Wewnątrz osiedla powstanie duży plac zabaw dla dzieci.
Przewidywany termin realizacji Osiedla Słoneczne Przedmieście to IV kwartał 2009 roku.

 

autor: opracował: ak
zdjęcia: Włodarzewska S.A.

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.