Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Woronicza Qbik z pozwoleniem na budowę

tagi tematyczne Ghelamco Residential Warszawa Woronicza Qbik
Woronicza Qbik z pozwoleniem na budowę
Woronicza Qbik z pozwoleniem na budowę

Ghelamco Residential otrzymało pozwolenie na budowę Woronicza Qbik - inwestycji mieszkaniowej na Mokotowie w Warszawie

Inwestycja powstanie na warszawskim Mokotowie u zbiegu ulic Woronicza i Racjonalizacji. Belgijski deweloper postawił na oryginalne rozwiązania i niebanalną architekturę. Pierwsze w Polsce soft lofty powstaną w ciągu 36 miesięcy.
W kompleksie znajdzie się 346 lokali - 187 dwupoziomowych loftów oraz  159 mieszkań jednopoziomowych. W budynku zaplanowano również restaurację, bar kawowy i salonik prasowy. Wewnątrz kompleksu zaaranżowane zostanie wypełnione zielenią patio o powierzchni ok. 3000 mkw. Pod budynkiem przewidziano dwupoziomowy garaż, do którego prowadzić będą dwa osobne wjazdy. Dodatkowo, każde z mieszkań będzie miało infrastrukturę przygotowaną do montażu „inteligentnego systemu”, pozwalającego na zdalne zarządzanie lokalem. Ceny mieszkań w Woronicza Qbik rozpoczynają się od 8500 zł za metr kwadratowy.

Najwyższa część budynku, zaprojektowana kaskadowo i licząca 11 kondygnacji, będzie zlokalizowana od ulicy Woronicza. W tej części kompleksu znajdą się najciekawsze mieszkania z największymi tarasami. Część zachodnia (od strony ul. Racjonalizacji) będzie liczyć 8 pięter, a skrzydło budynku zlokalizowane od wschodu - 10 pięter. Okna w najniższej, 6-ciopiętrowej części kompleksu, wychodzić będą na patio.
Projekt przygotowała pracownia architektoniczna INVI.

autor: opracował: ak

aktualizacja: 13.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.