Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Włoski styl w Poznaniu - mieszkania w Casa Verona

tagi tematyczne Casa Verona mieszkania Poznań Verona Building
Włoski styl w Poznaniu
Włoski styl w Poznaniu

W centrum Poznania powstanie ekskluzywny apartamentowiec Casa Verona. Projekt będzie wyróżniać bardzo dobre wykonanie, luksusowa infrastruktura oraz oryginalny charakter budynku.

Casa Verona zlokalizowana będzie w pobliżu Starego Rynku, przy ulicy Garbary. W inwestycji znajdzie się 117 przestronnych i klimatyzowanych apartamentów, a parter kompleksu przeznaczono na galerię handlową ze sklepami prestiżowych marek. W budynku zaplanowano również fitness club z basenem, jacuzzi i sauną, wszystko do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. W holu głównym mieścić się będzie recepcja, a bezpieczeństwo przyszłym lokatorom zapewni całodobowy monitoring i ochrona.

Apartamentowiec został zaprojektowany przez polskiego architekta, a część rozwiązań zaczerpnięto z włoskiego stylu budowania. Głównym założeniem projektu była jego funkcjonalność, ale też takie szczegóły jak np. naturalne doświetlenie wnętrz, dlatego też zaplanowano liczne przeszklenia, balkony i tarasy. W częściach wspólnych oraz na fasadach zastosowano najwyższej jakości materiały wykończeniowe: marmur, szkło i drewno. Wnętrza mieszkań pozostają do aranżacji przez klientów.

Średnia cena apartamentu Casa Verona to 9 tys. zł netto za metr kwadratowy.

Inwestorem Casa Verona jest Verona Building – spółka-córka włoskiego dewelopera Valdadige Construzioni, który działa na rynku już ponad 120 lat. W Polsce, oprócz Poznania, inwestuje jeszcze w Krakowie i Wrocławiu. W Krakowie deweloper dwa lata temu oddał cztery budynki Willa Verona. Obecnie kończone są prace nad wieżami Tarasy Verona. Rozpoczęto także budowę przeszklonego apartamentowca Torre Verona. We Wrocławiu firma realizuje trzy luksusowe inwestycje: Rondo Verona, Concerto Verona i Corte Verona.

Ogłoszenia: mieszkania na sprzedaż w Poznaniu

 

autor: opracował: as

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.