Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Wrocław: nowe mieszkania na osiedlu Oaza

tagi tematyczne deweloperzy Wrocław Dom Development mieszkania Wrocław Osiedle Oaza
Osiedle Oaza - nowe mieszkania we Wrocławiu
Osiedle Oaza - nowe mieszkania we Wrocławiu

Dom Development wprowadził do sprzedaży drugi etap osiedla Oaza we Wrocławiu. Inwestycja realizowana jest przy ulicy Pięknej w dzielnicy Krzyki. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 5900 zł za mkw.

Łącznie na osiedlu Oaza powstanie 460 mieszkań. W I etapie, który jest obecnie w budowie, znajdzie się 116 lokali, które oddane zostaną do użytku na koniec trzeciego kwartału 2012 roku. Natomiast w II etapie, który zakończy się w 2013 r., powstanie 130 mieszkań. Osiedle będą tworzyły cztery sześciopiętrowe budynki w kształcie litery L, otaczające wewnętrzny dziedziniec z zielonym patio, fontanną i placem zabaw. Mieszkania na parterze będą miały ogródki (w cenie mieszkania).
Na osiedlu Oaza zostały zaprojektowane mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach i funkcjonalnych rozkładach. Najmniejszy lokal w drugim etapie to mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 28,7 m2, natomiast największe to czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 96,5 m2. Ponad 70% wszystkich mieszkań drugiego etapu to lokale do 55 m2. Przedział cenowy mieszkań zawiera się w przedziale od 5900 do 7350 zł/m2.

Sprawdź także: Wrocław - Krzyki, mieszkania na sprzedaż

 

Osiedle Oaza - nowe mieszkania we Wrocławiu
Osiedle Oaza - nowe mieszkania we Wrocławiu
Osiedle Oaza - nowe mieszkania we Wrocławiu
Osiedle Oaza - nowe mieszkania we Wrocławiu

Pod całością osiedla zaprojektowany został jednopoziomowy garaż podziemny. W II etapie przewidziano 103 miejsca garażowe w cenie 26700 zł oraz 27 miejsc postojowych ze schowkiem w cenie 33400 zł. W ofercie dewelopera jest też 16 komórek lokatorskich w cenie 12000 zł. 
Położone u zbiegu ulic Nyskiej i Pięknej Osiedle Oaza jest dobrze skomunikowane ze wszystkimi rejonami Wrocławia. Kilka pobliskich linii autobusowych i tramwajowych umożliwia szybki dojazd do centrum miasta, a przebiegająca w pobliżu ul. Armii Krajowej umożliwi dogodny dojazd do innych części miasta. W pobliżu znajdują się parki: Skowroni, Południowy i Wschodni, a także dobrze rozwinięta sieć handlowo-usługowa, przychodnie, apteki, przedszkola i szkoły.

autor: M+G

aktualizacja: 30.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.